anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jakiej kategorii są wystawione moje oferty?

mazurkur439
#12 Orędownik#

Po poprawieniu ofert, które wystawiam lądują w kategorii, która jest płatna. Prośba i pytanie : jak je mogę znaleźć? Boję się, że nie wszystko wyłapałem. Dziękuję

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Właśnie to robię, tylko myślałem, że jest jakiś szybszy sposób. Wszystko mam w książkach, ale jak coś zmieniam to, to wszystko ląduję w antykwariacie, nawet książki z 1986 roku. Tak jakby na złość przenosili.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

O to nie wiedziałem, do tej pory pokazywało mi na książkach o na 10 dni. Coś się zmieniło?@la_nika@la_nika  

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

TZN 0 na 10 dni

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 nie nic się nie zmieniło w tym temacie 🙂 A w zakładce Rozliczenia z Allegro znajdziesz opłaty za wystawienie przedmiotu (np. opłata za wystawienie oferty nr 12485469056 naliczona 9.10.2022r).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

O wreszcie się odblokowało. Mogę pisać Kostas, a czy ja mam dostęp do danych, króre cytujesz?

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Droga Moniko nie podsyłaj mi proszę takich linków do rozliczeń z Allegro bo to bardzo, ale to bardzo dołujące, te wszystkie minusy...

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Strasznie się wszystko czasowo pomieszało. Teraz z tel. Piszę. Naprawdę wszystkie książki wystawiałem za 0 , oczywiście nie liczę tych w antykwariacie, których właśnie poszukuję. A właściwie dlaczego zawsze przerzuca te edytowane pozycje na płatne. Ale czytałem już tu wpis fotografa, któremu prowizję za obiektyw podniosło. Więc u mnie nie jest tak dotkliwie, ale wszystkich napominał aby sprawdzili, gdzie lądują Wasze oferty.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

mazurkur439_0-1666206583904.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 załaduj proszę stronę ponownie, problem nie powinien już się pojawić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 czy masz na myśli to, że prowizja w niektórych kategoriach jest wyższa? Cena za wystawienie oferty na Allegro z reguły wynosi 0,1% ceny przedmiotu i naliczamy ją na 10 dni. Przynam, że nie do końca rozumiem co masz na myśli, oferty powinny być w odpowiednich kategoriach.
Widzę, że sprzedajesz też na Allegro Lokalnie, tam opłata za wystawienie jest pobierana tylko w kategorii Samochody , Motocykle i quady, Maszyny, Przyczepy, naczepy oraz Inne pojazdy i łodzie, a także w kategorii Nieruchomości.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mazurkur439 masz w kategoriach 

Podkategorie

Dwa produkty łapią się na opłatę 

"Kolekcje", "Design i Antyki" z wyłączeniem kategorii “Antykwariat”, "Sztuka":

Cena początkowa
Opłata podstawowa
do 100zł
0,05 zł / 10 dni
od 100,01 zł do 500 zł
0,15 zł / 10 dni
powyżej 500,01 zł do 1000 zł
0,60 zł / 10 dni
powyżej 1000 zł
1,00 zł / 10 dni
________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 postaram się już nie przesyłać informacji z zakładki Rozliczenia z Allegro 😉 
Informacje jakie przesłał @kostas11 widać od razu po wejściu w Twoje oferty na Allegro:

la_nika_0-1666208906953.png
Informacje na temat prowizji w poszczególnych kategoriach oraz opłat za wystawienie są dostępne tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Dziękuję bardzo, wciąż się dowiaduje jak niewiele wiem, przepraszam, że z tak banalnymi sprawami piszę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 nie martw się, nasza społeczność chętnie dzieli się wiedzą 😊 
Polecam Ci sprawdzić webinary i kursy w Akademii Allegro, to na pewno pomoże się zorientować w Allegro 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Ja tu tylko do 2 listopada, śpieszę się, chcę wystawić jeszczę trochę ofert. Później będę miał więcej czasu, ale w sumie później to już ta wiedza nie będzie tak potrzebna. Ale dziękuję.

oznacz moderatorów