anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W podkategorii Wentylatory i cyrkulatory zwiększymy prowizję z 5% na 12%.

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

To tak w ramach ciekawostki. Może nie wszyscy się jeszcze się zorientowali że zamykają swoje firmy   😞  Zmiana od 31 lipca w wielu kategoriach, oczywiście aby usprawnić i ujednolicić proces sprzedaży. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

Cóż allegro zaczyna się robić drogie ... 🤔

Trzeba kalkulować i gnieść dostawców . Prowizja 10-12% to już od dluższego czasu standard .

oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

@mdrogeria  allegro już od minimum 3 lat jest drogie, a robi się niestety platformą tylko dla dużych bogatych firm, producentów i dla siebie, ja już nie pracuję dla siebie , ja czuję się jak pracownik allegro, więcej kasy im płacę mc niż wychodzę dla siebie na czysto

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zgadza się , ale to ich podwórko i zabawki również .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
 
______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

U nas prowizja nie dosyć że się zwiększyła, to dodali jeszcze zamiast 50% od wyróżnionych, 60% 

Jeśli miałbym być szczery  to aktualnie najwięcej na transakcji zarabia Allegro, ze 100 zł dla mnie zostaje może 10 zł, a Allegro weźmie z tego do 30 ( w różnych zmiennych) 

 

Teraz od produktów z naszej kategorii jest nowa "super" opcja:

Powyżej 100 zł, płacimy 12 zł + 8%, czyli realnie 20% 🙉 + prowizja koszt transportu + ewentualne wyróżnienie, czyli 60% z prowizji, i tak na prawdę chu** wie ile finalnie zabiorą, nawet nie chce mi się kalkulować, tylko poczekam na ten nowy superaśny update

Ja mogę sprzedawać towar z taką samą marżą dla siebie i 50% dla Allegro, to kupujący w tym przypadku traci, ale nasi dostawcy w wielu przypadkach również występują na Allegro, i oni mogą sobie pozwolić na utrzymanie cen, za to my jako ich klienci już przegramy w pozycji i sprzedaży..

Chu** do du*** i piach w oczy 😓

oznacz moderatorów