anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W sprawie zablokowanego konta

Client:93938963
#7 Wielbiciel#

Witam mam kiedy moje konto zostanie odblokowane ?

Ja tylko wystawialam posty na zlecenie .

Inna osoba za to odpowiada ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:93938963 Wczoraj otrzymałaś od nas wiadomość w sprawie blokady Twojego konta, dlatego sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. 

W internecie, na wielu portalach znaleźć można oferty ryzykownej współpracy lub tak zwanego “szybkiego zarobku”, polegającego na sprzedaży przedmiotów w imieniu osoby trzeciej. Ogłoszenia takie mogą dotyczyć zarówno stałej pracy jak i jednorazowego pośrednictwa, mogą opierać się na pozornie rzetelnej umowie o pracę, ale także mieć formę prośby o przysługę. Łączy je możliwość atrakcyjnego zarobku przy relatywnie niskim poziomie zaangażowania.

Jeśli nawiązanie współpracy odbyło się wyłącznie online, najczęściej za pośrednictwem komunikatora, to jest bardzo prawdopodobne, że towary nie dotrą do Kupujących. Całą odpowiedzialność finansową ponosi wówczas właściciel konta, który wystawił ofertę sprzedaży na Allegro i zawarł wiążące umowy z Kupującymi, czyli w tym przypadku Ty. Będziesz również zobligowana do złożenia wyjaśnień, jeżeli Kupujący zdecydują się zgłosić sprawę na policję. Jako serwis dbamy o to, aby uchronić naszych Użytkowników przed tego typu oszustwami.

Regulamin Allegro służy ochronie bezpieczeństwa zarówno Sprzedających jak i Kupujących.  Oferując na sprzedaż towar, którego nie posiadasz i zawierając transakcje, nad którymi nie masz żadnej kontroli, naruszyłaś zapisy naszego Regulaminu i niestety naraziłaś siebie oraz innych użytkowników na straty finansowe. Dlatego nie możemy odblokować Twojego konta do czasu wyjaśnienia tej sprawy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:93938963
#7 Wielbiciel#

Ile mam jeszcze czekać?

Zastanawiam sie czy sama nie zgłosze tej sprawy na policje 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Widzę żeś sama sobie rozwiązałaś problem.😂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:93938963 Tak jak pisaliśmy w wiadomości mailowej w tej sytuacji najlepiej będzie jeśli sama zgłosisz sprawę na policję. Na oficjalny wniosek właściwych instytucji przekażemy wszystkie potrzebne dane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów