anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W zakładce moje oferty po zalogowaniu nic się nie wyświetla

Anulek_Ak
#7 Wielbiciel#

Tak jak w temacie. Loguję się, wchodzę w zakładkę moje oferty a tam zamiast dwustu paru widnieje tylko jedna oferta. Co mam zrobić?

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

LEW433
#21 Demiurg#

Coś się dzieje, może Allegro przygotowuje się do zmian, które "udoskonalą" nam życie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Knowhere Jak już to trwa 2-3 dni to nie wróży to nic dobrego chyba grubsze zmiany się szykują i znów trzeba będzie zacisnąć pasa a temu już dziurek brakuje .

oznacz moderatorów

hcgkpl
#8 Zapaleniec#

Witam,

czy Wy także macie problemy z wystawianiem ofert;

- strasznie ,,muli'';

- cofa lub zawiesza aukcje planowane;

- zdjęcia w zaplanowanych aukcjach są niewidoczne (dopiero są widoczne po wejściu w edycje aukcji);

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, temat krąży co chwilę.Allegro zapewne wprowadza ulepszenia.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@hcgkpl Ze dwa tematy masz bodaj na pierwszej stronie forum - warto byłoby spojrzeć zanim założy się kolejny.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

-kop_ciuszek-
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry czy rozwiązała Pani problem? jeśli tak to bardzo proszę o podpowiedź gdyż mam ten sam problem po raz drugi. Przy pierwszym razie wystarczyło wyczyścić ciasteczka przeglądarkę itp. teraz niestety nie, co ciekawe na dwóch kontach mam ten problem na trzecim już nie. Na laptopie zaś problem w ogołe nie występuje na żadnym z trzech kont. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam PU

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@-kop_ciuszek- Powiedz jakich przeglądarek używasz na poszczególnych urządzeniach, na których masz ww. problemy oraz na laptopie, na którym ich nie masz?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Powtarza się Chrome.

oznacz moderatorów

-kop_ciuszek-
#8 Zapaleniec#

@Knowhere Na laptopie chrome, na stacjonarnym kompie mozilla

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@-kop_ciuszek- Reasumując, na Chrome działa, a na Firefoksie się wykrzacza?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

-kop_ciuszek-
#8 Zapaleniec#

Tak, mam za stary system i przeglądarka mi się nie aktualizowała jutro będę miała nowszą wersję do tej pory na xp pracowałam 😕 także już wszystko wiem ale i tak dziekuję

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@-kop_ciuszek- Owszem, na XP żadna przeglądarka nie miała aktualizacji już od ok. 2 lat.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@-kop_ciuszek-  No tak jak stary to już do lamusa.

oznacz moderatorów

pikoto
#8 Zapaleniec#

Witam, czy dobrze rozumiem że komputery z systemem XP nie obsłużą już na żadnej przeglądarce allegro ? Od kilku dni właśnie jest problem z wyświetlaniem ofert ( należy za każdym razem naciskać przycisk "poznaj listę ofert" i wtedy działa )

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pikoto Większość przeglądarek nie ma aktualizacji na XP od ok. 2 lat (niektóre nawet dłużej, np. ostatni Firefox dla XP wyszedł bodaj w czerwcu 2018), więc to raczej nic dziwnego, że strony wykorzystujące technologie, których te wersje przeglądarek nie mają zaimplementowanych, przestają działać poprawnie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów