anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja PAYu trwa 2 tygodnie

Client:54359715
#7 Wielbiciel#

Weryfikacja PAYu trwa 2 tygodnie. Ma na to 3 dni. Zgłaszamy sprawę z art.284. Allegro ma to gdzieś i nadal przyjmuje płatności przez PAYU mimo że informują że nie zablokowali metody płatności. Tak wyglądają praktyki monopolistyczne. Mają wyrąbane na sprzedawcę. Zbieramy społeczność poszkodowanych w tej sprawie może uda się opłacić dobrą Kancelarie Prawną

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:54359715 Rozumiem Twoje zniecierpliwienie, ale Twoje konto jest weryfikowane przez operatora PayU. 

Dodatkowo zablokowanie możliwości wypłat jest zapisana w Regulaminie Allegro w załączniku 7A dotyczącego operatora płatności: https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/7

Będziesz mógł zlecić wypłatę środków, kiedy operator zweryfikuje Twój wniosek. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:54359715
#7 Wielbiciel#

Przestań chrzanić. Gdybym sam nie zgłosił problem do PayU to jesz przez pół roku byście mi tak **piiip**li z tą chwilą cierpliwości. Macie to w dupie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:54359715 Skontaktowałam się w Twojej sprawie z operatorem i poprosiłam o interwencję, nic więcej nie mogę zrobić. Staram Ci się pomóc i proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:54359715
#7 Wielbiciel#

Kulturę wypowiedzi mam dla wszystkich którzy traktują poważnie moją osobę. To będzie już chyba 6 raz jak wysyłacie prośbę do operatora. Chyba mnie poprostu oszukujecie że robicie coś w tej sprawie, bo gdy sam zainterweniowałem u PayU oni natychmiast mnie poinformowali w czym jest problem. W przypadku oszustwa kultura wypowiedzi już nie jest wskazana. 

Pau prosiło o zmianę nazwy konta z obecnej na dokładnie taką jaka jest w CEIDG, wystarczyły żeby się o tym dowiedzieć i mnie poinformować a nie tylko wklejać ciągle te same prośby o cierpliwość.

Szkoda gadać i tak macie to gdzieś 

oznacz moderatorów