anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Przelew24

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Witam

Dziasiaj przelałem wpłatę dnia.27.07.2022 za usługę Przelew 24, proszę o aktywacje tej usługi, i jeszcze zeskanowałem dowód, ale niestety nie mam telefonu z funkcją robienia fotek w HD, więc zdjęcia są rozmazane lekko, acha widnieje tam data dowodu osobistego Nowego który niedawno wyrobiłem data - mój dowód jest ważny do dnia . 27.06.2032 r dlatego proszę o uruchomienie usługi . Dziękuję i proszę o odpowiedz w tej sprawie

mój nick na Allegro Alan_700   p. Kamil 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@Alan_700 Taka aktywacja Przelewy24 trwa 5 dni a pytanie zawsze może skierować tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 Tak jak napisał @LEW433, standardowy czas weryfikacji konta do wypłat przez Przelewy24 to 5 dni roboczych, więc na razie proszę Cię o cierpliwość. Jeśli po tym czasie wypłaty nie będą aktywne na Twoim koncie, napisz proszę ponownie, a wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Do p. Ola

Ok, jakby coś było nie tak, to wtedy proszę żebym nie musiał robić skanu dowodu osobistego tylko żebym mógł wypełnić kwestionariusz potwierdzenie zweryfikowanie danych, ponieważ nie mam drukarki i skanera w domu a mój telefon nie robi aż tak wyraźnych fotek w jakość HD, FULL HD,  z drugiej strony jestem juz starszą osobą i nie mam głowy do tych nowinek technicznych, jakieś IPHONY, SMARTFONY kiedyś kupiłem taki tel na Allegro nowy, ale go zwróciłem, bo nie dałem rady go obsłużyć, za dużo tych ustawień , i itd, itp, zdenerwowałem się i go zwróciłem, oczywiście kase mi oddali, jestem z pokolenia analogowego lata 80-te wychowałem się na muzie PUNK ROCK, REGGAE i nie przyswajam wszystkiego z cywilizacji TECHNO-CYFROWEJ, to ''nie moja bajka '' ....to tak na marginesie, ok zaczekam te 5 dni . pozdr p. Kamil 

oznacz moderatorów

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Witam Niestety moja weryfikacja mojego konta w sprawie Przelewów 24 została odrzucona, bo mi odpisali że skan dowodu jest niewyraźny, niestety nie posiadam SKANERA w domu i nie mam jak ze skanować dokumentu, w bibliotece też nie mają Skanera, nie mam też znajomych co posiadają drukarki ze skanerem, więc proszę jak państwo się zgodzą o inną weryfikacje np wypełnienie formularza ale bez prośby o skanowanie dokumentu, proszę o odpowiedz, nadmieniam że pieniadze zostały pobranie mi z konta, bo zapłaciłem 1 zł za tą weryfikacje . pozdr p. Kamil   proszę o odpowiedz w tej sprawie . 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Alan_700, cześć! 🙂 Możesz wysłać wypełniony formularz danych osobowych - z danymi aktualnego dowodu tożsamości. Ten wysłany poprzednio był nieaktualny. Formularz znajdziesz w tej zakładce. Przejdź do rubryki "uzupełnij dane osobowe", podaj tam PESEL i numer dowodu osobistego.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

 Dzień Dobry

 Już podałem nr PESEL i NR DOWODU - ważny od 2022 do 2032 r

p. Kamil   Alan_700

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko czekać teraz na decyzję.😁

oznacz moderatorów