anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiązanie produktu z ofertą

regalka
#7 Wielbiciel#

Mam problem z wiązaniem produktu z ofertą. W e-sklepie, z którego wystawiam aukcje przy każdym produkcie jest podpięty EAN, jak wejdę w wystawiony produkt na Allegro, kod EAN też jest widoczny, ale strona główna krzyczy na mnie, że mam za mało powiązanych ofert z produktem. Po tym jak przeklikałam wszystkie produkty ręcznie, żeby zaakceptowało kody było ok, ale miesiąc później przy wystawianiu TYCH SAMYCH ofert problem znów wraca. Pomocy!

Ps. Konwersacja z asystentem allegro skończyła się na 40 minutowym czekaniu na odpowiedź i sformuowaniu ,,próbowała Pani powiązać produkt z ofertą?", tak więc liczę na społeczność 🙂

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@regalka Wejdź w swoje oferty i profilaktycznie sprawdź wszystkie niepołączone oferty z produktem

DarkStoorM_0-1613999364122.png

Komunikat będzie się wyświetlał przy wszystkich ofertach podczas edycji, jeżeli w Twojej kategorii masz wystawione oferty, które nie posiadają połączenia z produktem. Może być tak, że Allegro rozłącza oferty, jeżeli są błędne dane, ale raczej na mailu powinnaś mieć powiadomienie.

Musisz przejrzeć istniejące oferty i połączyć je z produktem, bo już niedługo będą wymagać 100% połączeń, żeby w ogóle coś wystawić (w większości kategorii) 😉

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@regalka, jeśli Twój problem nadal występuje, czy mogę Cię prosić o zrzuty ekranu oraz numery ofert? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@regalkaa czy wystawiane oferty mają już uzupełnione pola EAN albo inne wymagane pola?

oznacz moderatorów

regalka
#7 Wielbiciel#

tak, nic nie trzeba uzupełniać po wejściu w dany produkt

oznacz moderatorów