anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość - parametr rozstaw otworów

MEBLOART_EU
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie.

Chcę wystawić na allegro uchwyty meblowe i powiązać je w wielowariantowości. Ten sam model uchwytu występuje w kilku rozmiarach. Czy jest możliwość aby powiązać oferty w jedną wielowariantową i jako parametr wariantowości wybrać rozstaw lub długość?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MEBLOART_EU chyba dostępną opcja jest tylko kolor/wzór a próbowałeś te parametry co podałeś?

oznacz moderatorów

MEBLOART_EU
#8 Zapaleniec#

Właśnie jedynie mogę wybrać parametr kolor/wzór. Jest w ogóle możliwość gdzie zgłosić do Allegro prośbę, żeby dodali parametr Rozstaw otworów montażowych do wielowariantowości?

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

nikt ci tego nie doda. Bo ile jest aukcji gdzie są różnice w rozstawie śrub montażowych tego samego przedmiotu?  Dodaj kilka, i w opisie / tytule napisz o wymiarach otworów

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Niestety nie ze względu na wszystkie parametry możesz podzielić oferty 😞


Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube! https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MEBLOART_EU Cześć. Skonsultowałam sprawę połączenia uchwytów meblowych w wielowariantowości z rozróżnieniem na rozmiar/długość i obecnie nie jest to możliwe. Przesłałam Twoją sugestię do zespołu zajmującego się wielowariantowością

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MEBLOART_EU
#8 Zapaleniec#

Dzięki za reakcję;) Miło wiedzieć, że uwagi użytkowników Allegro są zauważane, choć jak wiadomo nie zawsze mogą być wysłuchane:)

Rozstaw otworów montażowych w uchwytach jest zwykle robiony wg systemu 32 (16, 32, 64, 96, 128, 160 mm, itd). W przypadku, jeżeli kupujący ma już nawiercone otwory (bo na przykład wymienia stare uchwyty na nowe) łatwiej mu znaleźć to czego szuka. Ponadto często ktoś potrzebuje do kuchni uchwytu w tym samym kolorze, jednak w dwóch, trzech różnych rozstawach. W przypadku gdyby były one połączone wielowariantowością zakupy byłyby wtedy przyjemnością 🙂

oznacz moderatorów