anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość - zakładanie ofert

eyecushion
#9 Pomysłodawca#

Oferty zakładam w kategorii  Elektronika - RTV i AGD - Kamery - Akcesoria

Do wyboru mam Kolor/ Wzór tzn kolor i wzór Czy to są dwa parametry czy jeden?

Wystawiłem  na razie pięć przedmiotów różniących się tylko kolorem. W parametrach ręcznie wpisałem Rozmiar, Wykończenie, Kolor, 

wyszło tak: https://allegro.pl/oferta/oslona-na-gumowy-wizjer-kamery-eyecushion-12397345587

Nie podoba mi się to, że w miniaturkach jest to samo zdjęcie rozumie że sam zmieniam to zmienić muszę dodając swój kolor.

Czy mogę w tej kategorii dodać inny parametr i jak to zrobić?

Czy muszę najpierw stworzyć  5, 10 odrębnych aukcji żeby potem je wspólnie połączyć? Może jest na to inny szybszy sposób. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eyecushion Cześć. 🙂 Skonsultuję Twoje pytanie dotyczące parametrów w podanej kategorii i wrócę z odpowiedzią. Jeśli chodzi o łączenie ofert, to najpierw musisz stworzyć oferty, a następnie połączyć je w zakładce Wielowariantowość. Wariant kolor/wzór to jeden parametr. Na miniaturce dla danego wariantu możesz zamieścić zdjęcie, które przedstawia produkt właśnie w tym kolorze. Jaki inny parametr chciałbyś dodać do oferty? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eyecushion
#9 Pomysłodawca#

Dwa parametry rozwiążą sprawę:

- Rozmiar

- Wykończenie

i ewentualnie - Kształt w moim przypadku (oval i okrągły)

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eyecushion W tej kategorii parametr Kolor/wzór to jedyna możliwość tworzenia ofert wielowariantowych. 

Co do tego jak się wyświetlają - w tym momencie każda z Twoich ofert ma taką samą miniaturę, zatem właśnie taka się tak wyświetla. Gdyby oferty miały różne miniatury (w swoich kolorach), to na podglądzie będą one widoczne.

Weryfikacja do wielowariantowości w tej kategorii odbywa się jedynie po parametrze "Stan".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eyecushion
#9 Pomysłodawca#

Z kolorem to zrozumiałem.

Co to znaczy stan?

Nowy, używany itp  Proszę o przykład, jak ja mógłbym  to wykorzystać.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eyecushion Cześć. Przepraszam, że musiałeś czekać na odpowiedź. Chodzi tutaj o produkty nowe i używane. Oznacza to, że gdybyś sprzedawał produkty używane i nowe, to byś nie mógł powiązać ich w tę samą ofertę wielowariantową. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów