Czy Allegro ma zamiar wrócić do ofert wielowriantowych? To jakieś nieporozumienie, że we własnej ofercie nie mogę pokazać kilku opcji zakupu jednego produktu... W niektórych się wyświetlają, ale w większości nie.
Kolejna kwestia to CHAMSKA ze strony Allegro produktyzacja ofert od innych sprzedawców na aukcjach naszych sklepów.. Co to w ogóle ma być? Płacę za reklamę po to, że jak klient wejdzie w moją aukcję to ma zostać u mnie i kupić u mnie a nie kurde u Janusza biznesu który kupił towar w hurtowni za 5 zł za sprzedaje za 5,01 zł bo myśli, że zarobi. Rozumiem, że reklama się wyświetla ale nie kurde opcje zakupu w mojej aukcji od innego sprzedawcy to już jest totalne nieporozumienie...
Z roku na rok widzę, że ten portal robi się coraz gorszy dla sprzedawców. Zacząłem przenosić sklep na swoją stronę internetową i każdy miesiąc uświadamia mnie, że to był doskonały krok bo tutaj się tyle oddaje temu portalowi, że marże to są przez nich połykane.... TRAGEDIA!