anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Jak wyglada sprzedaz na allegro lokalnie.

kalen121
#1 Nowicjusz#

Sprzedałem przedmiot. Wydrukowałem etykietę i nadałem paczkę w paczkomacie. Minelo już kilka dni i paczka powinna dojść do kupującego. On twierdzi że paczka nie dotarła. A ja nie otrzymałem pieniędzy za nią. Obecnie nie mam możliwości sprawdzić gdzie ta paczka jest?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

Wysłałeś bez otrzymania wpłaty ? To chyba możesz pożegnać się z kasą i z paczką. Po wydrukowaniu etykiety jest na niej numer przesyłki. Możesz sprawdzić na stronie Inpostu -  śledzenie przesyłki. A na przyszłośc to najpierw kasa, potem wysyłka.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podstawowa informacja, nie wysyłaj towaru dopóki nie masz kasy na kocie AF.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kalen121 Wysłałeś bez wpłaty? Zobacz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ i na swoim koncie bankowym. Sprawdź też w śledzeniu przesyłki na stronie InPost, co się dzieje z paczką. Jeżeli pieniędzy nie masz, a sprzedawca przesyłkę odebrał, wyślij mu mailem wezwanie do zapłaty i poinformuj, że po braku wpłaty zgłosisz sprawę na policję. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kalen121 Cześć. Jeśli chodzi o zamówienie numer e2817b04-de2c-4156-b48d-ebfb4fcb2df1, to kupujący opłacił produkt i takie informacje znajdziesz w zakładce Środki i historia operacji. Żeby wypłacić środki za sprzedaż z Allegro Finanse na swoje konto bankowe, musisz aktywować konto do wypłat. 

Wypłaty aktywujesz w zakładce Ustawienia wypłat. Uzupełnij swoje dane i wykonaj przelew (zwrotny) na kwotę 1,01 zł. Pamiętaj proszę, że dane na koncie bankowym i koncie Allegro muszą się zgadzać. 

Na tej stronie możesz śledzić wysłaną przez Ciebie paczkę. Dzisiaj rano zamówienie zostało przekazane do doręczenia, zatem dzisiaj lub jutro paczka trafi do rąk kupującego 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów