anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam od wczoraj nastąpiły zmiany przy próbie rejestracji paczki Allegro UPS

MAMY ROZWIĄZANIE!
wwroblewski_2008
#8 Zapaleniec#

Witam od wczoraj nastąpiły zmiany przy próbie rejestracji paczki przez API najpierw trzeba było zmienić typ danych z numerycznych dla pola ID usługi w serwisach np. Allegro (UPS) i jak to zmieniłem i tak próba zarejestrowania paczki kończy się komunikatem "Wewnętrzny błąd systemu". Kidy będzie to rozwiązane?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wwroblewski_2008, dopowiedz, proszę - chodzi o nadanie przez Wysyłam z Allegro czy zewnętrzny program nadawczy (nadanie po API)? Pomocny byłby również przykład i zrzuty ekranu, które obrazują tę sytuację.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
wwroblewski_2008
#8 Zapaleniec#

Zewnętrzny  program nadanie po API np. wywołania usługi:

/parcel-management/parcel-create-commands/ i commandID = 2953a727-b4ef-4b42-835f-05549976eb42 paczka teoretycznie się rejestruje dostaje status: Created i następnie jak chcę sprawdzić jej status to dostaję błąd: {"id":"2953a727-b4ef-4b42-835f-05549976eb42","parcelId":null,"status":"ERROR","errors":[{"code":"ERROR","message":"Internal system error","details":null,"path":null,"userMessage":"Wewnętrzny błąd systemu"}]}

oznacz moderatorów
wwroblewski_2008
#8 Zapaleniec#

Witam kiedy mogę oczekiwać rozwiązania problemu, klient od wczoraj czeka z wysyłką zamówień?

oznacz moderatorów
wwroblewski_2008
#8 Zapaleniec#

Witam czy dostanę rozwiązanie tego tematu, klient ma przestój z wysyłką już kilka dni?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wwroblewski_2008, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. 

Podczas ostatnich zmian dodano wymagalność pola "countryCode" w adresach. Jeśli nie podasz tej wartości, może pojawić się błąd.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
wwroblewski_2008
#8 Zapaleniec#

Witam tak klient wyciągnął już od was ta informacje, szkoda, że w dokumentacji jest jako nieobowiązkowe i dodatkowo Default "PL"

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wwroblewski_2008, rozumiem. Dzięki za informację. Dodam, że ten problem nie powinien już występować. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów