anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam,zablokowano mi konto za mniej niż 50 procent pozytuwnych opini.

bboy_mazi
#7 Wielbiciel#

Zablokowano mi konto za mniej niż 50 procent pozytywnych  opini ale pracownik allegro twierdzi,że to za nie opłącony rachunek. Do tego zablokowali konto dla mojego syna! Na ostatnią odpowiedź czekałem 9 dni:)

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bboy_mazi w korespondencji mailowej doradca wskazał, że nie może Ci udzielić informacji na temat blokady konta syna, ponieważ wasze konta nie są powiązane. Niech syn skorzysta z formularza kontaktowego. Wtedy z pewnością wyjaśni powód blokady oraz możliwości jej zdjęcia. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

bboy_mazi
#7 Wielbiciel#

Syn usłyszał informację,że jak moje konto poprawi jakości sprzedaży i opłacę rachunek to zdejmą mu blokadę. Więc chyba jest to powiązane i to nie do końca rozumem!

oznacz moderatorów

bboy_mazi
#7 Wielbiciel#

Wczoraj dostałem maila ,że mam jeszcze powiązania z kontami brata. Przecież to jakaś kpina. Dobrze,że czasy kafejek internetowych się skończyły bo bym dostał za cały powiat!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powód powinieneś mieć podany w mailu, tu nikt Ci nie odblokuje konta, jak twierdzisz że za komentarze to dopóki nie dogaszasz się z  kupującymi >nie odblokują: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

bboy_mazi
#7 Wielbiciel#

Jak mam się z nimi dogadać skoro napisałem,przeprosiłem a ci i tak walą negatywy! 

oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Witamy na Allegro w świecie sprzedających gdzie jesteś nikim, a kupujący wszystkim. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oj poczytaj ilu sprzedających nie wysyła albo uszkodzony , albo nie odpowiada itd, uważasz ze kupujący tylko siedzą i czekają ze ci wystawić negatywa, znikąd  one się wzięły!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@bboy_mazi Jeżeli masz poniżej 50% pozytywnych opinii > to nie nadajesz się na sprzedawcę > albo sprzedajesz chłam, albo nie wysyłasz, może odrzucasz reklamacje uszkodzonego towaru > coś musi być nie tak z Twoją sprzedażą🤥

oznacz moderatorów

ted_n
#9 Pomysłodawca#

Ty tak na serio? Na 7 ocen masz 4 nie polecam. Tego nawet na siłę nie da się podciągnąć pod przypadek. Oby nigdy ci nie odblokowali tego konta!

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Tak jak inni tak i j jestem zdania, że ciężki Twój żywot na Allegro jak masz takie staty.

Po co bawić się w taką pseudo sprzedaż ?

oznacz moderatorów