anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam zakupilem towar u panstwa przelalem srodki za paczke ,niestety w historii przesylki widniała

Client:46275294
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem towar na allegro,  jednak była awaria z przelewami przelałem środki na konto sprzedawcy jednak pieniądze były jako płatność w toku . Wysłałem potwierdzenie przelewu sprzedawcy. Po kontakcie ze sprzedawcą powiedział sprzedawca ze najlepiej anulować zakup bo jest awaria z płatnościami anulowałem pieniądze miały wrócić po 2 dniach niestety nie wróciły na moje konto .Proszę o informację cozrobic w tej sytuacji. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Takie środki wracają w ciągu 3dni (nieudana płatność), 2dni ma sprzedajacy jak zwraca środki np: nie mając towaru, wg Allegro, a dziś jest sobota, poczekaj do poniedziałku.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46275294 Cześć. 🙂 Jeśli do końca najbliższego dnia roboczego (czyli do końca poniedziałku) środki nie trafią na Twoje konto bankowe, to daj znać. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:46275294
#7 Wielbiciel#

Witam niestety w dalszym ciągu środki za anulowanie zamówienia nie wróciły na moje konto .

oznacz moderatorów

Client:46275294
#7 Wielbiciel#

Ok czekam już od prawie 1,5 tygodnia

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niemożliwe, a czym płaciłeś?

oznacz moderatorów

Client:46275294
#7 Wielbiciel#

Przelewem

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46275294 Z tego, co widzę, płatność anulowano dopiero 2 dni temu. Być może patrzę na złe zamówienie. Jeśli płatność anulowałeś 1,5 tygodnia temu, to podaj mi proszę numer tego zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów