anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wprodwadzać klientów w błąd by mieć połączenie produktu?

-KTD-
#8 Zapaleniec#

Często mam durne akcje z allegro typu, że na przykład aby mieć połączenie produktu, muszę zaznaczyć nieprawdziwą informację o książce by to połączenie mieć - dla przykładu:

Książka ma okładkę miękką ze skrzydełkami, a allegro nie chce połączyć póki nie zaznaczę opcji miękka...

Co robić - i tak źle i tak niedobrze 😕

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@-KTD-, jeśli nie ma produktu, który pasuje do Twojego przedmiotu, możesz dodać nowy produkt do Katalogu.

Aby to zrobić:

  • wypełnij sekcję Parametry podstawowe,
  • sprawdź, czy masz zaznaczoną opcję Dodania produktu.

Parametry w sekcji Podstawowe parametry muszą tworzyć unikalną kombinację, aby nasze mechanizmy mogły rozróżnić poszczególne produkty.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mr_oma sami stworzyliście tą patologię wymagając minimalną ilość połączeń . Zmiana wagi , ilości sztuk w op. , pojemności czy okładki / twarda / miekka / bez zmiany EAN jest stosowana przez producentów nagminnie .

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

mr_oma Nie nie ma produktu tylko katalog (jeżeli chodzi o książki) składa się głównie z błędów. Przykład -KTD- z książką z okładką miękką ze skrzydełkami w rzeczywistości a miękką w produkcie jest nagminny. Od 4 dni oferty nie mogę grupowo wznawiać ofert bo są błędy, okładki, wydawnictwo, autor itd. Codziennie ponad 100 zgłoszonych błędów. Wiele z tych ofert miało przy wystawianiu prawidłowe parametry ale ktoś pozmieniał na błędne a ktoś zatwierdził. Takiego bubla jak ten katalog to chyba w życiu nie widziałem.

oznacz moderatorów