anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wprowadzanie w błąd tytułami ofert

petinek_pl
#11 Animator#

Witam. Zamieszczacie mix opisów różnych sprzedających na środku strony oferty sprzedającego po czym jego tytuł spychany jest gdzieś na bok(PC) lub na dół(telefon). Jest to nie do pomyślenia,dlaczego tak robicie? KLIENCI ZGŁASZAJĄ DO MNIE SKARGI ŻE OTRZYMALI INNE PARAMETRY PRODUKTU NIŻ W TYTULE I WPROWADZAM ICH W BŁĄD I GROŻĄ NEGATYWAMI PRZEZ WAS!!! Jak możecie sami nadawać tytuł moim ofertom?Kiedy wreszcie skończy się takie zachowanie???

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@petinek_pl źle podpinasz swoje produkty pod katalog, sprawdzaj do jakiego produktu się podpinasz to nie będzie takiego problemu lub twórz swój produkt 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@petinek_pl 

Jak to skończy?  Produktyzacja i jej katalog to druga najważniejsza rzecz dla Allegro. Pierwsza to sprzedaż poza 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za opis i ofertę odpowiada sprzedający więc jak widzisz że źle się podpięło to zgłoś do Allegro.

oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

Tak.. i może ktoś kiedyś się tym zajmie ... ale niekonieczenie

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Ja mam dobrze podpięte, tylko wiele produktów ma np. różne kolory lub ilość sztuk a podpisane są do jednego kodu i w tym momencie ktoś sprzedaje 8 sztuk a ja akurat jedną i już wyświetla mi że sprzedaję niby kilka, lub analogicznie sprzedaję kuwetę w kolorze różowym i takie jest zdjęcie ale w tytule allegro jest kuweta zielona. Itd itp. I nie jest to usuwane bo teoretycznie takie parametry funkcjonują.

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Co zrobić gdy w tytule widnieje kilka sztuk produktu którego ja chcę sprzedać 1 sztukę? Nie mogę stworzyć nowego, bo ma ten sam ean.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@petinek_pl  a ean jest przypisany do 1 sztuki czy do wielopaku ( czesto na opakowaniach zbiorczych oraz na pojedynczych sztukach eany są różne)

Jełsi ean jest przypisany do jednej sztuki - zgłoś błąd w katalogu

Jeśłi ean jest przypisany do wielopaku a nie ma go na pojedynczych sztukach - albo sprzedawaj wielopaki albo nadawaj swoje kody ean

 

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Ok, tylko nie mogę nadać kodu ean jeśli to jest produkt tworzony przez dostawcę?

oznacz moderatorów