anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wspaniały efekt "nowości" Allegro - zero sprzedaży. Brawo WY!

Football-stock
#11 Animator#

Punkt nadania paczek (największy muliprzewoźnik w Polsce) w naszym mieście od poniedziałku zamienił się w przeurocze i spokojne miejsce. Boksy w których leżało tysiąc paczek z etykietami Allegro od małych przedsiębiorców - puste, Pani z obsługi przysypia, właściciel punktu w nerwach pyta co się dzieje. Nasz pracownik z 4 paczkami przyjęty jak król. Opisaliśmy zmianę a'la A z USA na Alle_drogo lub jako kto woli Alle_głupio. Niestety odpowiedzi nie można streścić, parafrazuje ich wypowiedź że pracownicy i właściciel punktu stwierdzili, że Allegro popełnia samobójstwo. Brawo Allegro czyżby ruch w kierunku wyników z IV kw. 2023 (wtedy też mieliście gorączkę zmian i nowości). Dobra strata nie jest zła. Nie rozumiecie klientów Allegro, jakby chcieli A z USA to by ta firma w Polsce była, podobnie padł inny gigant S. A Wy klonujecie ich rozwiązania? Brawo WY!

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

RED
#21 Demiurg#

pytanie, kto na tym zyska

temu, sremu i inne chińczyki zacierają już ręce

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Właściciele wydarli dosyć, im krzywda się nie stanie.😣

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@LEW433 ewidentnie portal jest szykowany na sprzedaż

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Jak to powiada mój znajomy który ogólnie mówiąc handluje spółkami "na bankructwie też można zarobić".

oznacz moderatorów

Football-stock
#11 Animator#

Aktualizacja! My notujemy 36 godzin bez sprzedaży - ale od reklam Allegro już rzygam;) Może klienci poprzez wyszukiwarkę i listę ofert Allegro odkryli kto zabił Kennedy'ego, gdzie jest arka przymierza ale nie mogą mydła znaleźć. Drodzy Państwo przypominam ostatni gasi światło, padanie podmiotów czas zacząć;) Brawo korpoludki z Allegro!

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Sprzedajecie tylko na allegro?

oznacz moderatorów

Football-stock
#11 Animator#

Nie tylko ale na Alle_drogo mamy największą ofertę. 

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

To chyba najwyższa pora na integrację całego asortymentu ze wszystkimi kanałami sprzedażowymi bo jak widać od lat, na allegro nie ma co polegać

oznacz moderatorów

Football-stock
#11 Animator#

Nie mamy stałego asortymentu, żadnych marżowych pozycji. Tysiące pozycji w różnych stanach magazynowych. Integratory totalnie nie ogarniają takiej ilości. Sprawdzaliśmy wszystkie - są gorsze od mechanizmów Allegro;) Jedynie marketplace św. pamięci na w jako tako ogarniał.  

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Jeśli szukasz dobrego rozwiązania (niepublicznego) daj znać, zadzwonię :), w chwili obecnej obsługuję ponad 120tys ofert na kilku platformach z własnego autorskiego programu

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#10 Popularyzator#

@Football-stock  Faktycznie od kilku dni Allegro przekombinowało i zrobiło "śmietnik" w ofertach. Nie dość że nie można znaleźć tego co się szuka to jeszcze miniaturki zdjęć zupełnie nie pokrywają się z tym co otwiera się po kliknięciu w miniaturkę !

Przykład - uchwyt zawiasu z białą blokadą - klikamy w miniaturkę i otwiera nam się uchwyt zawiasu ale z czarną blokadą .....🤣.

Miałem wszystkie produkty uporządkowane i połączone w wielowariantowości co by klient mógł spokojnie obejrzeć i spokojnie zamówić to co mu potrzebne. Teraz Allegro wrzuciło do jednego"wora" najrozmaitsze produkty w nadziei że klient nie mogąc znaleźć tego co szuka kupi coś co mu zupełnie nie potrzebne !!!

Pomijam fakt że miniaturki są mało czytelne i trudno na ich podstawie zorientować się co tak na prawdę oferują.

A najgorsze jest to że moją stronę przejęła konkurencja za pośrednictwem Allegro. Mój jeden produkt i sześć produktów konkurencji nie mających związku z produktem jakiego szuka klient !!! 

Wielowariantowość jaką miałem ustawioną zniknęła i nie wyświetla się kupującemu. 

Szkoda że osoby odpowiedzialne za to SZALEŃSTWO nie pofatygowały się do pierwszego lepszego marketu i nie przyjrzały się UWAŻNIE jak ułożony jest towar na pólkach sklepowych.

Nigdy nie widziałem aby masło było wystawione razem z makaronem ......... a tak niestety dzieje się w Allegro.......😖

oznacz moderatorów