anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłączanie ofert przez Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Proszę o poradę . Allegro samo usuwa mi oferty jeszcze dając ostrzeżenie, że coś jest niezgodne z regulaminem , chociaż oferty są od kilku lat i są zgodne . Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia powinien podać chyba jakie a nie ogólną formułkę. Cały problem widzę zaczął się po tym nieszczęsnym katalogowaniu. Proszę o poradę do kogo mogę zadzwonić i z kim wyjaśnić bo to cały cykl ofert wyłączyli . Z góry dziękuję za podpowiedź .

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mwmonety
#21 Demiurg#

Regulamin trzeba znać chcąc tu sprzedawać a że reguły w nim zawarte są mało precyzyjne i czasem pozbawione logiki to już inny problem. Jak możesz to daj zrzut jakiejś usuniętej aukcji to zobaczymy do czego mogli się przyczepić skoro tego nie podali.

oznacz moderatorów
biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Regulamin to ja znam i jestem pewien, że jest ok bo trzy lata nikomu nie przeszkadzało. I oferta regulaminowo jest bez zarzutu. Tu bardziej widzę problem w interpretacji przez pracownika który nie zna specyfiki produktu . 

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@biotina_pl  w mailu o wyłączeniu oferty powinien byc link do formularza kontaktowego.

Napisz i dopytaj o przyczytne wyłączen. Prawdopodobnie  jest jedna przyczyna wyłączenia wszystkich ofert.

oznacz moderatorów
biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Opis i/lub tytuł Twojej oferty zawierają informacje, które nie dotyczą oferowanego przedmiotu. Możliwe też, że nie wszystkie zdjęcia w Twojej ofercie przedstawiają sprzedawany produktu.  Tak mi to wyjaśnił :)) 

oznacz moderatorów
biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki właśnie skorzystałem z tego formularza 

oznacz moderatorów
biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy to czasami nie jakaś konkurencja ale to ludzie byli by aż tak perfidni 😞 A chyba w takim przypadku to Allegro powinno najpierw wyjaśnić ze mną a nie wyłączać bo ktoś coś tam wydumał i kabluje . 

oznacz moderatorów
biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Niestety jak myślałem konfident znalazł punkt zaczepienia. Co się w tym Kraju dzieje 😞 Dziękuję wszystkim za pomoc.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@biotina_pl Tak jak napisałem w innym poście " kabel powinien leżeć metr pod ziemią , lub wisieć kilka metrów nad "

oznacz moderatorów