anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykluczenie komentarza

MAMY ROZWIĄZANIE!
ITSlawno
#8 Zapaleniec#

Czy negatywny komentarz typu " rozmowa jak z dawnym żulem ..... " można wykluczyć ? Chyba kupującą trochę poniosło nie uważacie ? 

 

P.s.

Kupująca zrobiła mega awanturę o przewidywany czas dostawy, nie dochodziły logiczne argumenty iż to nie my to wpisaliśmy . Dodatkowo jak na złość jej paczka leżała na magazynie DPD 24h bez ruchu ( gdzie dokładnie poinstruowaliśmy kupującą że takie opóźnienie jest z ich strony ) - gdyby nie to paczka doszłaby w :przewidywanym terminie dostawy " . Odnośnie komentarza kupującej kontakt dzień wczesniej był brzmiał tak " będzie mi oddawać pieniądze za zakup w sklepie stacjonarnym "  w sumie spodziewaliśmy się negatywnej opinii ale wyzywanie od żuli ??? To jak dla mnie przegięcie co myślicie ??  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ITSlawno możesz spróbować, to jest lotto. Nam jeden komentarz Allegro usunęło za stwierdzenie "oszukują", bo pochodzi od rzeczownika "oszust" co jest na ich liście zakazanych wyrażeń. To dostaliśmy kolejnego nega od tej samej klientki, ze stwierdzeniem "kombinują". "Kombinator" jest zaraz obok oszusta na liście zakazanych wyrażeń przez Allegro, i co? Jajeczko. Allegro nie widzi negatywnego nacechowania... 🙂

P.S.
Awantura za zbyt późną dostawę? Amatorzy! My mieliśmy jakiś tydzień temu jazdę o zbyt szybką dostawę. 🙂 Bo w przewidywanym czasie dostawy był wtorek i Pani nie była gotowa na odbiór towaru w piątek i poniedziałek, jak był kurier z dostawą.

oznacz moderatorów
ITSlawno
#8 Zapaleniec#

@medalik_2009  żul według słownika języka polskiego który posiłkuję się allegro oznacza " drobny przestępca , chuligan " oba te słowa niby są zakazane . 

Czyli jak mam rozumieć usuwają komentarz a kupujący znowu może dodać nowy do tej samej transakcji tylko bez obelg tak ?? 

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ITSlawno jeśli jeszcze nie minęło 90 dni, to tak, może wystawić ponownie komentarz. Jeśli jednak znów będzie wystawiał łamiące regulamin, to zablokują mu możliwość komentarza do tej transakcji.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Poproś allegro o usunięcie.

oznacz moderatorów
ITSlawno
#8 Zapaleniec#

@LEW433 tak już napisałem natomiast zastanawiam się jakie są szanse na jego usunięcie... 

oznacz moderatorów