anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków na cudze konto

EniGma_2012
#7 Wielbiciel#

Witam , chce wyplacic srodki z allegro na konto mojej partnerki , jak moge tego dokonac. Na moje zapytania allegro jest gluche. Powinienem sprawe zglosic na Policji czy do prokuratury za bezprawne przetrzymywanie srodkow , ktorymi nie moge dysponowac wg mojej woli ?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

pinsplash
#21 Demiurg#

@EniGma_2012 Musisz założyć konto na SWOJE dane. Zweryfikować je, i dopiero wtedy będziesz mógł je wypłacić. NIE wypłacisz na konto innej osoby.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@EniGma_2012 Do postu @pinsplash dodam tylko, że dane konta osobowe konta bankowego muszą być zgodne z danymi osobowymi konta allegro, do którego chcesz takie konto bankowe podpiąć.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@EniGma_2012 Możesz zmienić ustawienia wypłat na przekaz pocztowy na adres zamieszkania. Wypłaty takie są realizowane raz w miesiącu do kwoty 800 zł.

oznacz moderatorów

EniGma_2012
#7 Wielbiciel#

Tak ale jesli jest kwota wyzsza niz 800zl to wyplacaja tylko na konto i tylko w calosci.

oznacz moderatorów

hellsstuff
#7 Wielbiciel#

hej. a gdzie jest opcja zaznaczenia tych przekazow pocztowych? mam zablokowane srodki juz ponad rok. Nie mam konta w PL a z zagranicznego nie moglam wyslac tak niskiej kwoty. co robic ? Patrzylam na koncie ale nei znalazlam opcji na przekaz..

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@hellsstuff Masz tam wpisany jakiś numer konta do wypłat? Klikasz przy nim ZMIEŃ i na następnej stronie masz do wyboru - konto w Polsce, konto zagraniczne, przekaz pocztowy.

https://allegro.pl/myaccount/Payu/PayoutsConfiguration.php?source=system

oznacz moderatorów

hellsstuff
#7 Wielbiciel#

niestety nie mam opcji do wybrania na przekaz pocztowy. 

jest tylko przelew krajowy lub zagraniczny. a na koncie mam powyzej 800 PLN

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@hellsstuff Są tam 3 opcje w pkt. 2 do zaznaczenia, bank w Polsce, bank za granicą i przekaz pocztowy.

oznacz moderatorów

hellsstuff
#7 Wielbiciel#

no niestety nie u mnie.  sprawdzalam kilka razy. Moze ma znaczenie ze mam zaznaczone konto bankowe w trakcie weryfikacji? 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tak, to może być przyczyna, zapytaj All co możesz z tym zrobić:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@hellsstuff Jeżeli masz powyżej 800 zł, nie wypłacisz przekazem. Allegro będzie Cię zmuszało do założenia konta bankowego. Zrób to, inaczej nie wypłacisz pieniędzy. Możesz też pytać Allegro, jak odzyskać te pieniądze bez konta, ponieważ nie ma obowiązku zakładania kont, a Allegro tych pieniędzy przywłaszczyć nie może. Jeżeli masz zagraniczne konto, wypłać na to konto. Przelew weryfikacyjny nie musi być tak niski, jak Allegro tego wymaga, wpłać najniższą możliwą kwotę.

oznacz moderatorów

hellsstuff
#7 Wielbiciel#

Ok a

gdzie pisac do tego allegro? gdzies juz wysylalam maile i bez odpowiedzi jest. walcze juz z tym od kilku miesiecy. Konta w Polsce nie mam jak zalozyc na chwile obecna. Mieszkam za granica

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hellsstuff nie widzisz opcji wypłaty przekazem pocztowym, ponieważ kwota do wypłaty przekracza 800 zł. Jeżeli dwuliterowy kod kraju, w którym masz rachunek bankowy, jest dostępny formularzu aktywacji konta do wypłat, możesz dodać zagraniczny rachunek bankowy i na niego będą przekazywane wypłaty. Możesz do nas napisać tutaj, na pewno pomożemy Ci rozwiązać tą sytuację!    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KaczmarekStudio
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie jaki bank spośród fintechów (jak n26 wise zen itp) poza revolutem będzie działał w wypłatach allegro?

Wiem że revolut działa a dipocket nie działa ....pytanie który jeszcze działa ?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

n26 nie jest fintechem, tylko bankiem i powinien działać.

oznacz moderatorów

KaczmarekStudio
#7 Wielbiciel#

No też tak uważam ale jest obecnie płatny .

Kolejne pytanie które w sumie ma znaczenie czy tam jest konto polskie?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#
  • n26 jest bezpłatny (przynajmniej taka informacja widnieje na stronie banku)
  • Wypłaty można realizować na zagraniczne konta
  • nie ma PL rachunku tylko DE prowadzony w euro
oznacz moderatorów

KaczmarekStudio
#7 Wielbiciel#

Ma bezpłatną opcję chyba standard ale obecnie jest niedostępna.Ogólnie czekałem kilka miesięcy na możliwość rejestracji wogóle....więc to jest jakiś bank dla wybranych 🙂

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

To dziwne, bo miałem tam kilka lat temu konto, może się wycofali.

 

oznacz moderatorów