anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wypłata

robin105
#7 Wielbiciel#

Witam, jaki jest okres otrzymania środków pieniężnych za sprzedaną rzecz?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@robin105 Wszystko zależy od wpłaty przez kupującego, po wpłaceniu z reguły jest to chwila.Widoczne są one u ciebie tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/#!/

oznacz moderatorów

robin105
#7 Wielbiciel#

ok, wiem że mam środki, ponadto do weryfikacji konta dokonałem wpłaty 1,01 i nadal nie mam środków co dziwne dane są nadal weryfikowane. Działania operacyjne z prędkością taczki!?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Czas na weryfikacje, dla payu, to 3 dni robocze. O ile dane Allegro i konta bankowego są takie same. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @robin105Skonsultowałam Twoją sprawę. Numer podanego rachunku do wypłat w zakładce Ustawienia wypłat nie pokrywa się z tym, z którego wykonałeś przelew. Dane muszą być zgodne. 

Powinieneś zaktualizować numer rachunku do wypłat z zakładce Ustawienia wypłat lub wykonać przelew z rachunku, który podałeś w tej zakładce.

Rachunek do wypłat możesz zaktualizować tu. Wystarczy, że przejdziesz do sekcji Dane i ustawienia wypłat dla rachunku PayU i Przelewy24 i przy numerze rachunku bankowego wybierzesz opcję: zmień.  

Następnie uzupełnij formularz i wykonaj przelew potwierdzający wprowadzone dane.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów