anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty

prezes0616
#7 Wielbiciel#

Witam. Posiadam konto od 18 lat. Prowadziłem działalność ostatnio od 2017 rok do 2022 rok. Z przyczyn osobistych nie było mnie od 13 pazdziernik 2022 rok do 7 grudzien 2023 rok. Posiadałem 6 kont allegro z czego za pozwoleniem allegro, 5 kont z przedmiotami wystawionymi na oswiadczenie przepisałem na osobę w rodzinie. Oswiadczenie posiadam w ktorym jest jasno zapisane ze zrzekam sie wszelkich zobowiazan zwiazanych z kontami. Osoba która przejeła konta na oswiadczenie rozchorowała sie i narobiła długu w allegro. 5 kont zostało zablokowanych. I teraz po powrocie nazwijmy to do domu moje 6 konto tez zostało zablokowane,  do momentu wyjasnienia sprawy z pozostałymi 5 kontami ktore naleza juz do innej firmy??? Co lepsze na moim koncie sa pieniadze ktorych nie moge wyplacic ze wzgledu na zawieszona dzialalnosc, dzialalnosci nie mam w planie odwieszac poniewaz zwiazana byla tylko ze sprzedaza na alllegro, a konto zablokowane, nowo otwarte, rowniez zablokowane do momentu wyjasnienia sprawy z 5 kontami zadluzonymi przez inna firme. Czyli co ja mam splacic zadluzenie innej firmy???????????? by zaczac handel i wyplacic swoje pieniadze????????

By wyplacic pieniadze ze swojego konta - zaproponowano dwie mozliwosci - zamkniecie konta ktore posiadam 18 lat i nie chce go zamykac, lub odwieszenie dzialalnosci co wiaze sie z oplatami zus, sprzedawac nie moge z powodu blokady za inna firme,

To jest jakiś obled????????????????????????

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Zgadzam się z Tobą w całości, nas prawo obowiązuje zastraszają wszystkim co możliwe, nawet komornikiem a oni nie wypłacą i mają to gdzieś, trzeba do sądu.

oznacz moderatorów