anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystaw szybko i skutecznie aż do 10 tysięcy ofert jednocześnie!

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Formularz wystawiania pozwala wystawiać pojedyncze oferty, ale jeśli chcecie wystawić wiele ofert naraz, od niedawna dostępny jest nowy sposób. Wystarczy, że wybiecie opcję "Wystaw z pliku" w zakładce Moja sprzedaż. Przeniesiemy Was wówczas na specjalną stronę, na której możecie stworzyć plik z szablonem w arkuszu kalkulacyjnym (na przykład w Excelu). Szablon musi być zapisany w formacie CSV. Sam plik CSV to tzw. plik płaski, czyli taki, który zawiera niesformatowany tekst. Przy jego pomocy możecie wystawć jednocześnie nawet do 10 tysięcy ofert w formacie Kup teraz.

Jak wystawić oferty za pomocą takiego pliku? Dokładną instrukcję, krok po kroku znajdziecie w tym artykule.

Do dzieła i powodzenia!

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:87974637
#1 Nowicjusz#

Niestety coś nie działa ta opcja wystawiania jak wklepuje kod ean produktu to po sprawdzeniu "sprawdź produkty" wyskakuje "Spróbuj ponownie później, lub skontaktuj się z działem wsparcia.
. Opis błędu: Other server error.. "

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87974637 Ta opcja nie działa, ponieważ przynajmniej dwa konta, z których tutaj piszesz, są już zablokowane. Proponuję najpierw wyjaśnić kwestię blokad Twoich kont tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

uukemi
#7 Wielbiciel#

Witam, przesłałem plik CSV, ale wyświetla mi komunikat Zły format pliku. Prześlij szablon w formacie CSV (wartości oddzielone przecinkami). Taką sytuację napotkałem podczas przesyłania mojego produktu. Kiedy użyłem uploadu EAN, który był już dostępny na platformie allegro, przesyłanie się powiodło. Czy wiesz, co to spowodowało?

oznacz moderatorów