anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawianie ofert w wariantach rozmiarowych

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklepkapi
#10 Popularyzator#

Witam

Wystawiałem ostatnio wiele produktów na allegro i z większością nie miałem problemu pod jednym kodem ean wystawiam 6 rozmiarów i przy wystawianiu allegro tworzy nowy produkt pod różnymi rozmiarami i łączy je w jeden produkt z wariantami rozmiarowymi. Wszystkie produkty w dziale odzież mam tak wystawione.

Niestety przy wystawianiu jednego produktu jest cały czas ten sam problem utworzony jest rozmiar 116 i nie da się wystawić innych rozmiarów. Pisałem do działu pomocy i tam mi odpisali że do każdego rozmiaru mam podać inny kod ean.

o co chodzi?

przecież producent podaje jeden kod ean do produktu w kilku rozmiarach

wszystkie oferty odzieży są tak wystawiane

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklepkapi poproszę o EAN produktu, którego to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sklepkapi
#10 Popularyzator#
5904009079362
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklepkapi marka i rozmiar to parametry identyfikujące, więc gdy wystawiasz ofertę i podajesz tam inne parametry nie powinno być problemu z utworzeniem kolejnych produktów w innych rozmiarach, natomiast dodanie do tego produktu innych rozmiarów nie będzie możliwe.
Czy gdy wystawisz ofertę z innym rozmiarem pojawia się jakiś komunikat o błędzie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sklepkapi
#10 Popularyzator#

Wreszcie ktos mowi sensownie tylko ze za kazdym razem jak chce wystawic inny rozmiar to łączy mi ze 116

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklepkapi a spróbuj proszę wystawić ofertę nie podając EANu. Czy wtedy formularz wywala błąd?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sklepkapi
#10 Popularyzator#

Nie wiem jak to jest możliwe ale wystawiam bez kodu ean i wszystko działa dobrze nawet łączy poprawnie z produktem.

oznacz moderatorów