anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie wielu aukcji poprzez plik

michalfamulak
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, mam problem z wystawianiem aukcji masowych poprzez Allegro, mam plik CSV, ale wyskakują błędy. Czy byłby ktoś kto zechciałby mi pomóc, dokładnie wyjaśnię wszystko pod numerem telefonu, będzie po prostu szybciej. [edytowano]. Bardzo proszę dobra duszę o pomoc, jestem początkującym przedsiębiorcą.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@michalfamulak Twój plik czy z szablonu allegro? Błędy wskazane są w raporcie na czerwono.

oznacz moderatorów

michalfamulak
#7 Wielbiciel#

Dostałem plik o hurtowni więc plik spoza Allegro, wyświetla błądIMG-20240307-WA0005.jpg

oznacz moderatorów

michalfamulak
#7 Wielbiciel#

Zmieniałem nazwy tak jak napisane jest w poszczególnych kolumnach i nic , nic się nie zmienia , ciągle ten sam komunikat z 13 osób na czacie Whatsapp mnie zwodzili cały dzień , jeden dom drugiego odsyłał z jedną Pani starała się pod koniec dnia pomoc , żeby napisać do hurtowni, gdyż plik jest błędny.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@michalfamulak wszystkie pozycje są z błędami?

oznacz moderatorów

michalfamulak
#7 Wielbiciel#

Nie mam pojęcia, pierwszy raz to robię i ciągle ten sam komunikat.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@michalfamulak obrazka nie widać do momentu zatwierdzenia przez moderatorki. Wiem, że jak się wystawia przez plik od allegro to wystarczy poprawić błędy, które zostały zaznaczone na czerwono. Nie wiem ja to jest z plikiem od hurtowni. A próbowałeś np. z 1 pozycją w pliku?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów