anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro / umowy z kurierem

Crypto__Shop
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z wysyłaniem paczek po przejściu na konto firmowe. Teoretycznie miało być wszystko pięknie i powiniennem wysyłać paczki z allegro wysyłam bez żadnych umów kurierskich i dzisiaj przy próbie nadania paczki allegroinpost paczkomaty allegro chce umowę własną z przewoźnikiem. Nie mam żadnej umowy. Bez tego nic nie mogę zrobić. Wyświetla się komunikat "Podaj dane do API ShipX, aby aktywować obsługę przesyłek InPost." A na menagerze inpost nie mam nr klienta "Numer klienta z umowy kurierskiej (nr Trucker)" Nie wiem czy mam ten nr i gdzie mam go szukać. Nie wiem jak to ogarnąć i czy będą teraz problemy z każdą metodą dostawy. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Crypto__Shop
#9 Pomysłodawca#

Nie ma tutaj ani słowa jak dodac umowę z inpost, żeby bezpośrednio generować przez "nadaj paczkę" i nie wyskakiwało okienko proszące o umowę własną z Inpost. Nie wiem skąd wziąć nr klienta z umowy kurierskiej, bo żadnej umowy nie podpisywałem, a wcześniej normalnie wysyłałem i podobno żadnych własnych umów nie trzeba.

Rozumiem również, że tylko w przypadku przesyłek z inpostu wyskakuje okienko proszące o umowę z kurierem, a resztę nadam już bez tego ? 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Musisz mieć umowę własną na koncie firmowym.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

milka1234567890_1-1680644557790.png

 

oznacz moderatorów