anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka na Słowację a opóźnienia poczty polskiej

biuropablojdg
#10 Popularyzator#

Zabrałem się dziś za wystawienie ofert na rynku słowackim. Widzę że główną formą wysyłki to jakiś słowacki operator we współpracy z PP. Ktoś wysyła w ten sposób i przesyłki idą terminowo ? Nie chciałbym strzelić sobie w kolano i na dzień dobry zebrać negatywy za nieterminową dostawę.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

lagobonito
#9 Pomysłodawca#

Ja zrezygnowałem, bo paczek niewiele a te nadania za pośrednictwem Poczty Polskiej to była  porażka. Z tymi paczkami trzeba stać w kolejce do jednego czynnego okienka, aby je wysłać, mimo że są "gotowe". Dodatkowo zawsze był jakiś problem w ich systemie, że coś "nie wchodzi", albo nie wiedzą kto za to płaci, czasami wychodziły im jakieś wymagane dopłaty po 3 czy 5 zł. Zmarnowany czas na tłumaczenie, że wszystko jest OK.

Poczta ma też nieprzewidywalny czas realizacji, działanie ich logistyki to prawdziwa loteria terminu dostawy.
Ogólnie to totalne nieporozumienie, ten operator nie nadaje sie do realizacji takich usług. Czekam aż obsługę przejmie Inpost, który z paczkami na Czechy śmiga aż miło, odbiera i realizuje bez żadnych utrudnień.

 

oznacz moderatorów

biuropablojdg
#10 Popularyzator#

dzięki za odpowiedź. widzę że jeszcze jest opcja kuriera DPD za jakieś racjonalne pieniądze. próbowałeś?

oznacz moderatorów