anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka w terminie 0%

FHU_IBAG
#9 Pomysłodawca#

Witam mam wysyłkę natychmiast czyli w 24h zawsze wysylam tego samego dnia jeżeli klient zlozy zamówienie do 11 

Gdy widzę nowe zamówienie klikam na w realizacji a gdy paczka jest gotowa do wysyłki wpisuje w zakładce akcje nadaj numer przesyłki i wpisuje numer i z automatu zmienia status z w realizacji na wysłany bo mam abonament podstawowy

I moje pytanie skąd ten poziom 0% jak to zmienić wysylam zdjęcia dla podglądu 

Screenshot_20210311-073214_Office.jpg

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja jak coś trzeba dopisać już na wygenerowanej etykiecie to przed wydrukiem używam edycji w PDF i wpisuje.

Zresztą już się przyzwyczaiłem do tego

A z tą zamianą zawartości na numer to żeby może faktycznie żeby paczki nie robiły się puste w środku 😀

oznacz moderatorów

FHU_IBAG
#9 Pomysłodawca#

 @la_nika Teraz juz ta

oznacz moderatorów

FHU_IBAG
#9 Pomysłodawca#

@la_nika  witam

TAK JAK pisaliśmy połączyłem konto allegro z dpd online dzis drukowałem etykiety logując się przez dpddalem import allegro zaimportowało mi aukcje wydrukowałem je wchodzę na allegro i status widnieje nadal nowe no to wszedłem w zakładki zamówienia AKCJE i dałem dodaj numer przesyłki wpisałem i zmieniło status na wysłane i teraz moje pytania

1. Czy powinno automatycznie po importowaniu aukcji na dpd online zmienić mi status na wysłane i automatycznie powinno nadać numer przesylki?

2. Statystyki nadal 0% nic się nie zmieniło 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FHU_IBAG abyśmy mogli otrzymać od DPD numer listu przewozowego oraz informacje o statusie przesyłki powinieneś prawidłowo przekazać zaszyfrowany adres email Kupującego, który otrzymujesz po zakupie, możesz go zanaleźć w zakładce Zamówienia. Przy danym zakupie po kliknięciu opcji "Kopiuj e-mail" można go wkleić do DPD Online. W innym przypadku należy dodawać numer przesyłki ręcznie, dlatego sugeruję dodawanie adresów mailowych podczas tworzenia przesyłek. Chodzi o taki adres mailowy:

la_nika_0-1615824703238.png


Dane w statystykach są aktualizowane codziennie w godzinach porannych, jeśli w terminie dodałeś numery listów przewozowych, to po aktualizacji procent wysyłek w terminie powinien wzrosnąć.  

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FHU_IBAG
#9 Pomysłodawca#

@la_nika adres e-mail ten zaszyfrowany automatycznie się skopiował jak zaimportowałem aukcje z allegro sprawdzałem na liście przewozowym 

oznacz moderatorów

FHU_IBAG
#9 Pomysłodawca#

@la_nika 

Halo Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@FHU_IBAG  

Ustaw czas dostawy na 24 godziny i zapewne problem zniknie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FHU_IBAG poprosiłam o kontakt w tej sprawie naszego Doradcę, który już wysłał do Ciebie maila. Mam nadzieję, że w ten sposób uda się wszystko wyjaśnić 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów