anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka za granicę

Fitness-Home
#8 Zapaleniec#

Witam, jak to się stało, że ktoś kupił od nas towar na Łotwę, pomimo że mamy ustawione 1000 zł - https://allegro.pl/oferta/namiot-campingowy-duzy-coleman-cortes-octagon-8-9351201640 - to mu naliczyło zwykłego kuriera inpost - 10,99 zł i teraz otwiera dyskusję, że wprowadzamy klienta w błąd? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

wyjaśnij w dyskusji , pewnie klient zmienił z palca adres odbiorcy korzystając z cennika krajowego 

oznacz moderatorów

cFiat
#12 Orędownik#

ta dokładnie tez tak miałem parę razy że wysyłkę kurierem do Francji za 15 zł chcieli

oznacz moderatorów

Fitness-Home
#8 Zapaleniec#

To już nie pierwszy taki przypadek, czy Allegro nie może coś z tym zrobić, dlaczego za każdym razem mamy się tłumaczyć z upośledzonego systemu naliczania kosztów?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak , ja zrezygnowałem z wysyłek zagranicznych  . Oceny negatywne w takim przypadku usuwają bez problemu . Allegro tlumaczy , że klient może zmienić adres odbiorcy , a w przypadku zmiany na adres zagraniczny wychodzą takie siupy

oznacz moderatorów

Fitness-Home
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób zrezygnowałeś z przesyłek zagranicznych? My specjalnie dodaliśmy wszędzie 1000 zł za granicę, ponieważ jak tego nie mieliśmy, to zamawiali w normalnych cenach za granicę właśnie, tak jak do Polski.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie mam ich w cenniku dostaw

oznacz moderatorów

Fitness-Home
#8 Zapaleniec#

To co powiecie na to, Moderator proszę tu zajrzeć, usunęliśmy cennik dostaw za granicę, klient właśnie kupił za pobraniem na Słowację - https://allegro.pl/oferta/xq-max-mvg-zestaw-dart-do-gry-w-rzutki-9466360153

Numer zamówienia 4d222ac2-cc56-11ea-8aae-b97a18668ace

oznacz moderatorów

hurt_bakalu
#7 Wielbiciel#

@Fitness-Home

Wczoraj miałem to samo, wysyłka za granicę roweru za 12,99. 

Nie mam u siebie opcji wysyłek zagranicznych w ogóle w cenniku, a mimo to klientka podała adres angielski bez problemu. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

hurt_bakalu wysyłaj informację , że zgodnie z ustawieniami w ofercie cennik dostaw dotyczy tylko przesyłek na terenie Polski i prosisz o podanie adresu dostawy zgodnego z ustawieniami i czekasz . Zachowaj wysłaną wiadomość !! 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Fitness-Home W takiej sytuacji zachęcam do kontaktu z Kupującym i ustalenia warunków wysyłki paczki np. na polski adres. Możesz również poprosić Kupującego o dopłatę lub odmówić takiej wysyłki, powołując się na następujący zapis w regulaminie - punkt 6.9: „Sprzedający, oprócz ceny za Towar, może dodatkowo obciążyć Kupującego jedynie wskazanymi w Ofercie kosztami dostawy w rzeczywistej wysokości”.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@_HolaOla_tak można poprosić o dopłatę ale jak mam do wysłania paczkę np. do USA to dopłacić może bodajże do 30 zł a koszt takiej przesyłki jest dużo większy .miałem klienta co kupił książkę za parę złotych a że była dość ciężka wysyłka wyszła 120 zł 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Przesłanie takiej informacji zostało zablokowane na CW dostałem bardzo nieprzyjemną informację że złożyłem  ofertę  poza Allegro.

oznacz moderatorów