anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie w mailu konkretnych wiadomości

Sztiffen
#7 Wielbiciel#

Hej,

Chciałbym w mailu wyszukać same wiadomości w których kupujący dali 5 gwiazdek na wszystkim. W jaki sposób coś takiego zrobić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@Sztiffen Chyba nie zrobisz, bo gwiazdki są jako znak graficzny a nie tekst.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Sztiffen
#7 Wielbiciel#

Czyli myślisz, że pozostaje ręczna robota? Lipa strasznie. Chyba, że ktoś jeszcze się wypowie i może jakieś rozwiązanie wniesie.

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@Sztiffen Raczej się nie da, ale to pewnie zależy też czy korzystasz z jakiegoś programu obsługującego pocztę czy działasz na normalnej poczcie typu gmail. 

Powiedz do czego Ci to w ogóle potrzebne to może znajdziemy rozwiązanie. 

oznacz moderatorów

Sztiffen
#7 Wielbiciel#

potrzebuje do statystyk, żeby zbierało właśnie nicki, gwiazdki itd. A korzystam normalnie z emclient ale bez problemu przerzuciłbym się na coś innego jeśli dałoby mi to rozwiązanie.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Sztiffen niestety, jedyne co, to utwórz folder z powiadomieniami z allegro o komentarzach i sumuj ręcznie np raz na miesiąc.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@pinsplash Gwiazdki akurat podpadają pod element tekstowy (znak unicode U+2605), tylko nie grzebałem jeszcze jak wyszukać takie maile, na gmailu mi coś nie przechodzi, ale na stronie wyszukać można, może jakieś programy pocztowe lepiej to ogarną

DarkStoorM_0-1607352446576.png

Jest jeszcze możliwość wyciągnięcia wszystkich ocen przez Allegro API, żeby szybko zsumować oceny lub je wyfiltrować, ale nie wiem czy ktoś chce specjalnie pisać pod to appkę 😄

oznacz moderatorów

Sztiffen
#7 Wielbiciel#

Jest już jakiś początek haha.

oznacz moderatorów