anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@bako0705 musisz poprosić kupujących o wyczyszczenie ciasteczek, zmianę przeglądarki lub logowanie się w trybie incognito 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bako0705 Cześć. Sprawdziłam trzy pierwsze podesłane przez Ciebie oferty i są one widoczne w wyszukiwarce. Poniżej zrzuty ekranu: 

ko_alka_0-1688496034473.png

ko_alka_1-1688496072090.png

ko_alka_2-1688496152273.png

 

Być może masz na myśli to, że nie wszystkie znajdują się na pierwszych pozycjach? To zależy od trafności, o której więcej przeczytasz tutaj: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/trafnosc-xGmVjoPwOTo 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bako0705
#8 Zapaleniec#

dziękuje za odpowiedź 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka a mi nie pokazuje 😞 jak mam wpisane Skrzynia Biegów Sedici SX4 1.6 16V pokazuje mi same gałki i mieszki 😞 jak przesortuje tak jak Ty na kompletne skrzynie mam 9 ofert i brak skrzyni autora wątku 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 A jak ustawisz sortowanie od 350 złotych? Sprawdziłam to ponownie w wyszukiwaniu po wszystkich kategoriach i oferta jest widoczna. 

ko_alka_0-1688497274248.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka nie mam tej oferty jest skrzynia za 300 zł i nowe za 2 - 3 tyś a sprawdziłem drugi link i mam taki wynik 😞

skrzyn.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bako0705
#8 Zapaleniec#

ok. wszystko wskazuje na to że to wina w wyszukiwarce plików cookies, po wyczyszczeniu plików oferty się wyświetlają. Dzięki za podpowiedzi

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To teraz spokojnie możesz oczekiwać na zakupy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bako0705 Tobie działa bo wyczyściłeś ciasteczka, teraz powiedz to szukającym/kupującym Twoje oferty 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka odnośnie pierwszego linku zmieniłem na od 350 zł i mam dokładnie taką listę spadło z 9 na 7 ofert  🙂

skrz1.pngskrz2.pngskrz3.png

skrz4.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka a tu masz trzeci link też brak w wyszukiwaniu są tylko 2 oferty 😞 skrzyni autora za 500 zł brak 😞

skrzynia.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd takie informacje że ich nie widzą? Są widoczne ale zapewne brak zainteresowania.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Nie widzą. Coś kombinowali z  serwisem, poszły jakieś wpisy do ciasteczek przeglądarek, które się nie aktualizują i blokują wyszukiwarkę (zapewne coś w stylu profilowania). Teraz póki nie wyczyścisz danych przeglądarki z ciasteczkami na czele, to otrzymasz niepełne wyszukiwanie, lub wcale.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów