anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznowienie aukcji - problem z ilością sztuk

wrt_tr
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Z pewnych przyczyn musieliśmy nagle wstrzymać wysyłki na tydzień więc zakończyliśmy oferty.

Obecnie wiele z nich wznowiło się bez problemu, jednak z niektórymi jest problem.

 

Przy liczbie sztuk pojawia się komunikat: Uwaga! Zmieniliśmy sposób w jaki uzupełnisz to pole. Wpisz liczbę sztuk przedmiotu, która pozostała Ci do sprzedania.

 

Niby proste, ale jakiejkolwiek liczby tam nie wpiszę (nawet jeśli zostanie tam, ta sprzed zakończenia), to oferta nie chce się zapisać i wciąż wisi w zakończonych.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Właśnie przyuważyłem, że i tak pokazuje błąd Niepoprawną ilość sztuk, ale tylko w przypadku kiedy oferta się zakończyła z powodu wyprzedania wszystkich sztuk.

Na liście ofert widzę, że jest minus przy ilości sztuk, przy ręcznej opcji Wznów i tak pokazuje ten błąd mimo, że wpisuje się teraz ile sztuk chce się wystawić.

W ofercie miałem jedną sztukę, sprzedała się, za jakiś czas chcę ją wznowić, wpisuję 1 i nie przechodzi. Dopiero jak podam dwie sztuki, to się wznowi, ale na liście ofert widnieje jedna sztuka.

---

Dlatego najlepiej zmiany ilości czy ceny robić tylko przez edycję grupową, chociaż to działa szybko i sprawnie

oznacz moderatorów