anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Złe działanie ofert wielowariantowych.

Heli_Rajdi
#8 Zapaleniec#

Nie jestem w stanie zapanować nad wielowariantowym przedstawieniem własnych ofert (pół roku temu nie było z tym problemu - nagle się objawił). Jako producent wiem, które oferty zgrupować jako wielowariantowe (algorytm Allegro nie zrobi tego lepiej ode mnie) i to robię natomiast moja definicja składników oferty wielowariantowej jest ignorowana przez system (pojawiają się jakieś warianty niezdefiniowane przeze mnie) przez co 1-nie mogę pokazać w ofercie wszystkich wariantów-wzorów produktu do wyboru do klienta (nie sprzedają się), 2-miniatury wariantowe wskazują na złe warianty produktu przez co kupujący są zdezorientowani podczas wyboru wzoru-wariantu produktu. Klikają np na miniaturę wzoru kaktus a otwiera im się wzór koty. Istny burdel. Może ktoś mi wyjaśni jak nad tym zapanować. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Heli_Rajdi w niektórych Twoich ofertach wyświetlają się warianty ofertowe (te które ustawiasz w zakładce wielowariantowość) natomiast w innych warianty produktowe, które są tworzone przez allegro. 

"algorytm Allegro nie zrobi tego lepiej ode mnie" - allegro jest odmiennego zdania, w ich opinii nie masz o tym pojęcia, dlatego robią to za Ciebie aby było tak jak ma być. Przede wszystkim w wariantach produktowych mogą pokazać oferty innych sprzedawców w tym np OSA. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Heli_Rajdi 

"Nie jestem w stanie zapanować nad wielowariantowym przedstawieniem własnych ofert"

Na tą chwilę nikt nad tym nie panuje.

oznacz moderatorów