anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

złożenie oferty

Client:86735906
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie czy jak ktoś złożył ofertę w ogłoszeniu lokalnym gdzie jest licytacja to czy to już jest wiążące? osoba która złożyła ofertę jest zobowiązana po zakończeniu aukcji zapłacić za przedmiot?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:86735906 na Lokalnie nie ma obowiązku zaplaty . Kupujacy ma 5 dni na zapłatę lub wybór pobrania czy odbioru osobistego ,a jesli to nie nastąpi transakcja jest uważana za niebylą i wznawia się automatycznie .

oznacz moderatorów

Client:86735906
#7 Wielbiciel#

Ok. tylko że próbowałam wystawiać licytacje na zwykłym allegro a przekierowuje mnie na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:86735906  Tutaj wystawisz na zwykłym :

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.jpeg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:86735906 Nie jest wiążące, na Lokalnie zawiera się umowy warunkowe, a warunkiem jest zapłata w ciągu pięciu dni od zakończenia licytacji. Nie będzie wpłaty - umowa jest rozwiązywana, a transakcja uznana za niebyłą, zgodnie z regulaminem. Jeśli chcesz obowiązku zapłaty, wystawiaj na zwykłym Allegro. Klikasz "wystaw przedmiot", a potem w link widoczny na zdjęciu na dole po prawej.

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

Client:86735906
#7 Wielbiciel#

A czy po zakończeniu licytacji będę mogła skontaktować się z kupującym? Czy jego dane będą dla mnie niedostępne?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:86735906, gdy kupujący opłaci zamówienie, wybierze pobranie, bądź obiór osobisty, otrzymasz jego dane kontaktowe na Twój adres e-mailowy. Kolejną możliwością jest czat, który pojawi się, gdy kupujący opłaci transakcję.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:86735906
#7 Wielbiciel#

To że po wpłacie będę widziała dane kupującego to raczej oczywiste 🙂 Chodziło mi bardziej o to czy jak aukcja się zakończy a będzie np. dwóch licytujących i ten który wygra licytację nie opłaci przedmiotu, to czy będę mogła się skontaktować z tym który jako pierwszy złożył ofertę? Wiadomo że czasem ludzie robią sobie jaja i składają ofertę, nie mając zamiaru jej sfinalizować tylko dlaczego ktoś inny ma na tym tracić, w tym ja - szansę na sprzedanie produktu?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:86735906, nie skontaktujesz się z osobą, która nie wygrała licytacji. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:86735906
#7 Wielbiciel#

A z osobą która wygrała licytację ale jeszcze jej nie opłaciła?

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:86735906, wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w tym artykule

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:86735906
#7 Wielbiciel#

Nie może mi Pani odpowiedzieć na moje pytanie? W tym artykule nie ma odpowiedzi na zadane pytanie. Może inaczej je sformułuję: czy dostanę powiadomienie na pocztę kto wygrał aukcję?

oznacz moderatorów