anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Z czego wynika tak długi czas dostawy dla poczty polskiej pokazywany przez allegro ?

mikeza
#20 Guru#

Wczoraj coś tam sobie kupowałem i zdziwiłem się jak w czasie dostawy pokazało mi DPD, DHL, Allegro one, paczkomaty 1 dzień roboczy, a w przypadku wszystkich form dostawy obsługiwanych przez pocztę polską 9 dni. Zastanawiam się z czego to wynika ? 9 dni, to tak jakby paczka miała dojść na koniec przyszłego tygodnia. Czy to nie lekka przesada ? i to bez względu, czy kurier pocztex, czy odbiór z punktu.

Dzisiaj zauważyłem, że praktycznie wszyscy kupujący biorą DPD, ale skoro mają podany czas realizacji dla poczty na koniec przyszłego tygodnia, to teraz wszystko rozumiem. tylko z czego to wynika ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

DrapexPL
#12 Orędownik#

Awaria. Nie da się nadać paczek PP z umowy allegro.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

mimo wszystko to trochę dziwne, bo ja nadaję poprzez EN i wszystko gra, a nasi klienci widzą 2 tygodniowy termin doręczenia paczek i pukają się w głowę o co w tym chodzi. dzisiaj miałem już kilka anulacji takich zakupów, ze względu na ten dziwny czas dostawy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@DrapexPL nie wierz w kłamstwa Allegro. Nie ma już żadnej awarii. Była przez kilka godzin wczoraj.

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@mikeza DPD chyba też już się dławi bo wczoraj nie odebrali od nas paczek. Kurier twierdził, że niema miejsca na samochodzie.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

ja rozumiem, że jest okres przedświąteczny i z pewnością warto dodać 1-2 dni do czasu dostawy, ale pisanie, że przesylka dotrze za 10dni, to moim zdaniem lekka przesada. z wczorajszej setki nadanych, 20 już jest doręczonych, a mamy dopiero 13 godzinę. Jak to się ma do 10 dni pokazywanych przez allegro. To jest zniechęcanie do zakupów.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza 

Tu już chyba nikt na niczym nie panuje, a algorytmy żyją własnym życiem. U siebie zaobserwowałam, że przez cały weekend miałam informację o dostawie środa czwartek i szczerze mówiąc byłam na to zła. Minęła w niedzielę północ i wskoczyła dostawa wtorek środa. Nic już chyba nie działa jak powinno.

_____________
Kama
oznacz moderatorów