anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

Client:63264511
#7 Wielbiciel#

Witam, wczoraj tj. 24.07.23r moje konto zostało zawieszone z niewiadomych dla mnie przyczyn, akurat kiedy osoba kupiła ode mnie przedmiot przyciskiem KUP TERAZ. Od razu zająłem się sprawą i skontaktowałem z działem za to odpowiedzialnym. 
najpierw wysłałem zdjęcia faktur wraz z dowodem osobistym, ponieważ tylko to miałem przy sobie w domu, ale to nie wystarczyło, więc pojechałem do miejsca gdzie przetrzymuję sprzęt ponieważ są to dość duże i ciężkie gabaryty i zrobiłem zdjęcie każdego z przedmiotów wraz z dowodem osobistym, ale wniosek znów został odrzucony. Dziś tj. 25.07.23 wysłałem zdjęcie wszystkich przedmiotów na raz z dowodem osobistym którego nawet nie trzymam w ręce tylko leży sobie swobodnie. Dodatkowo wysłałem screeny, że paczka została wysłana i jest już w drodze do kupującego, ale to też nie wystarczyło i proszą mnie teraz o napisanie na kartce loginu i hasła aktualnego do konta oraz zdjecia dowodu osobistego wraz z rzeczami. 
Moim zdaniem jest to niepoważne, dodatkowo kupujący nie wie co się dzieje ponieważ aukcja została przez was zamknięta, a ja nie wiem co mam odpowiedzieć na jego pytania. Z tego wszystkiego ja już wychodzę z siebie ponieważ nie wiem czy odzyskam pieniądze za sprzedany przedmiot, kiedy dział który się tym zajmuje cały czas odrzuca moje wnioski...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63264511 przykro mi, rozumiem, że to stresująca sytuacja, ale decyzję w tej sprawie może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

☹️

oznacz moderatorów

Client:112943486
#7 Wielbiciel#

I dlatego nigdy nie bede handlować na Allegro 😄

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@Client:63264511 

Masz napisać na kartce aktualne HASŁO do swojego kotna Allegro, zrobić zdjęcie i wysłać do nich? I jeszcze razem z dowodem osobistym? W tym dziale bezpieczeństwa ktoś już kompletnie zgłupiał.

Nie wiem o jakie kwoty tutaj chodzi ale coś takiego to ja bym skonsultował z prawnikiem.

oznacz moderatorów

Client:63264511
#7 Wielbiciel#

Tak to właśnie wygląda.. Gdybym wiedział że tak będzie, to w ogóle bym nie skorzystał z usług allegro, powiem tylko że to pierwsza rzecz którą sprzedaję i są problemy

oznacz moderatorów