anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zablokowane sprzedawca allegro nic o tym nie wie wszystko jest wg allegr ok, klienci nie mogą płacić

autokwiatek
#7 Wielbiciel#

klienci nie moga dokończyć platności wywala komunikat sprzedawca zablokowany wybierz innego taka mała reklama 

prowizja schodzi normalnie 

klikanie kup teraz również 

nie ma mozliwości oplaty zamówienia 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Chciałem sprawdzić ale to inne konto!😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@autokwiatek widzę, że sprawę udało się wyjaśnić i dzisiaj kontaktowaliśmy się już e-mailowo w tej sprawie. Rozumiem, że problem już nie występuje? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

autokwiatek
#7 Wielbiciel#

Problem nie wystepuje 

jednak zastanawiam się jak to jest ze pracownik pomocy twierdzi ze nie wie co sie stało bo wszystko jest ok 

podpowiedziałem ze kiedys w pazdzierniku był kłopot z weryfikacją musiałem 3x wysyłac dokumenty po czym interweniowac  ( niestety nic się nie działo )

pomoc jednak stwierdziła ze weryfikacja i cała reszta jest ok 

nastepnie z zamówionej rozmowy przekierowanie  z działu do działu i ksiegowość stwierdziła ze napisze reklamacje do PayU w imieniu klienta (ja nie mogoę dzwonilem do PayU i nie chcieli mi udzielis zadnych informacji wszystko przez allegro ) 

Księgowośc stwierdział ze to był bląd PayU i nie tylko ja miałem taki kłopot więc reklamacja bedzie napisana  i rekompenasta, uznałem ze wreszcie sie ktos sprawą zajmuje.

Następnie dostałem email ze nie zostałemz zweryfikowany i dlatego zostałem zablokowany 

od momentu zablokowania nie wysłałem nie dosłałem zadnych dokumentów więc jak  ... ?

wszystkie rozmowy są nagrywane  czat również historia zachowana 

email  itd. 

dobrze się dowiedziec ze sam to sobie zrobilem 

miłego dnia.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

czy to nowa forma blokowania sprzedaży przez serwis przed świętami?

oznacz moderatorów