anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakładka "sklep" w profilu

Knowhere
#21 Demiurg#

Po co i dlaczego jest ona widoczna w moim profilu (oczywiście dopiero po zalogowaniu) skoro nigdy nie miałem uruchomionego na allegro sklepu i nie korzystałem z abonamentu?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Sprawdziłam Twoje oferty na Allegro i w sekcji "O Sprzedającym" z informacjami dla Kupujących nie ma odnośnika do sklepu. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dzięki za odpowiedź (i wyczyszczenie wątku z trollpostów), ale pisałem przecież, że chodzi o to, że ja to widzę (po zalogowaniu), a nie inni (którzy tego nie widzą).
Po raz kolejny spytam - po co mi to?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Ta informacja i wizualizacja ma pokazać, jak mógłby wyglądać Twój sklep, gdybyś zdecydował się na abonament. Jeśli nie jesteś tym zainteresowany, to proponuję  ją po prostu zignorować.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No właśnie nie jestem tym zainteresowany i chciałbym mieć możliwość wyłączenia tegoż, gdyż zwyczajnie mnie to już drażni (bo ileż można ignorować).
W tej chwili jest to nic innego, jak natarczywa reklama.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

To teraz techniczne pytanie kontrolne związane z profilami.

Grzebaliście coś ostatnio przy linkowaniu do profili? Dlaczego pytam? Bo od dawna link do swojego profilu miałem zapisany w zakładkach w formie https://allegro.pl/uzytkownik/user_id/oceny ale od tej awarii sprzed 3 czy 4 dni (gdy wyłożyło się sortowanie po numerach ofert) wejście przez tego linka wyświetla stronę, która wygląda identycznie jak na tych profilach, które mają rozwiązaną z allegro umowę (czyli jest tylko i wyłącznie info o ostatnim logowaniu ponad miesiąc temu).
Co ciekawe, linki w powyższej formie są co najmniej w jeszcze jednym miejscu na allegro, a konkretnie tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji - najechanie na nick kupującego i kliknięcie w niego niestety nie przekierowuje na jego profil.

Naprawicie to, czy tak ma już zostać?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów