anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup Allego Pocztex 48 Smart a wysyłka kurierem GLS

artusiek
#8 Zapaleniec#

Ponownie włączyłem Allegro Pocztex 48 ale w cenniku zaznaczyłem, że w paczce może być tylko 1 wędka. Spowodowane to jest wymogami Poczty odnośnie kształtu paczek. Mimo tak ustawionego cennika klienci zamawiają kilka wędek i do tego inne przedmioty. Nie mam jak tego spakować na Pocztę. Czy mogę nadać paczkę GLS po uzgodnieniu z klientem? Czy dostanę dopłatę do Smarta? Naliczana jest przy zakupie czy po dodaniu numeru listu ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@artusiek wymiary paczek SMART znajdziesz tutaj.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

artusiek
#8 Zapaleniec#

A czy ja pytam o wymiary paczek?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@artusiek A jak jedna wędka ma długość- powiedzmy 80cm, to jak spakujesz dwie- będzie paczka długa na 160cm?. Z tego co się orientuję to wędki nie są aż tak grube, by przy wysyłce jednej, mieszczącej się w określonym gabarycie długości, nie zmieścić jeszcze kilku.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@artusiek Wszystko przecież jasne, że nie dostaniesz dopłaty Smarta.

oznacz moderatorów

artusiek
#8 Zapaleniec#

Chodzi o kształty a nie o długość. Wędek mogę wysłać i 10 ale jak ktoś dorzuci kołowrotek lub coś większego to jest problem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@artusiek, a nie da się tego spakować w karton?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@artusiek Wszystko skupia sie na wymiarach(gabaryty) nie są zachowanie-nie ma Smarta.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@artusiek dla mnie jedno wynika z drugiego. Skoro paczka jest niewymiarowa - SMARTA nie będzie. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@artusiek Dopłaty nie dostaniesz,bo to uzgadniasz z klientem, coś jakby poza Allegro.@cloudcloud mam rację?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@artusiek  nie zmienisz bo przy poczcie allegro rozlicza się z pocztą i masz 0 zł po nadaniu nadaniu na poczcie, jak zmienisz na GLS, klient nie zapłaci za wysyłkę a GLS bedziesz musiał opłacić z własnej kieszeni, ale skoro masz że w paczce 1 sztuka gdzieś był post że wyżebrali kolejną etykietę w smarcie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów