anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup o 22 a dostawa w aukcji jutro ;)

kostas11
#21 Demiurg#

Ciekawe jak mam to zrobić i czemu wyświetlają się takie bzdury przy paczkomatach 😞 

Zakup przez klienta godzina 22 - 17 grudnia a w dostawach klientowi wyświetla się że dostawa 18 grudnia ciekawe jakim cudem to mam zrobić 🙂

Powinno być 19 - 22 grudnia 😄

ddfgg.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

konto zamknięte
Nie dotyczy

Oj, @kostas11 co ty jeszcze tu robisz?😁 Powinieneś już być w drodze do kupującego, żeby dostarczyć przesyłkę na czas 😂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte mam czas do wtorku, i tak poprawili widełki bo w ofercie mam wysyłkę 3 dni 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kostas11  nie narzekaj, mogło być jeszcze gorzej, np. przewidywana dostawa 17.12.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 Jak to jakim cudem? Nietoperzem pocztowym wysyłaj, bo gołębie o tej porze nie latają.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@kostas11noo @konto zamknięte dobrze pisze haha 😉 to 18 to taki dar nadziei dla klienta a to 22 jest rzeczywistością, zawsze możesz załatwić aby była 20 lub 21 że niby świąteczny prezent na poczet dobrej oceny 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 A dlaczego bierzesz min a nie max?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

ogólnie, terminy doręczeń są niekiedy oderwane od rzeczywistości, w szczególności w tym okresie przedświątecznym. U mnie widać to na przykładzie allegro poleconego, termin doręczenia jest często podawany taki sam jak kuriera DPD. Nie wiem, kto to wyliczał, ale założenie, że ten "ekonomiczny" polecony dojdzie na drugi dzień po nadaniu to jakiś żart, a tak mam w ofertach. Klient kupuje wieczorem np. 17.12 (czwartek), a termin doręczenia poleconego jest podawany już od 21.12, czyli od poniedziałku, przy założeniu, że wyślę w piątek. W przypadku DPD wygląda to podobnie, czyli klient kupując widzi, że jest szansa, że polecony, który kosztuje 2-3 razy mniej dojdzie tak samo szybko jak kurier DPD. Jest to całkowite nieporozumienie.

Widać to potem doskonale w procentach wysyłek, gdzie udział przesyłek kurierskich spadł na pysk i praktycznie mało kto wybiera taką formę wysyłki.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów