anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówienia z szybką dostawą

misiu_zdzisiu
#7 Wielbiciel#

"3 listopada wprowadzimy zmiany w panelu Jakość mojej sprzedaży. Od tego dnia punkty dla dwóch nowych miar: Procent ofert z Allegro Smart! lub opcją darmowej dostawy oraz Procent zamówień z szybką dostawą zaczniemy uwzględniać w Twoim ogólnym wyniku jakości sprzedaży."

Wykonuję i sprzedaję rękodzieło na indywidualne zamówienie, nie da się go zrobić i tym bardziej wysłać tego samego dnia co zamówienie. Absurdem jest karanie mnie za brak natychmiastowej wysyłki.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

maxr01
#17 Koryfeusz#

Trudno - chyba musisz się do tego dostosować - ale w Twoim przypadku to nierealne.

U mnie 90% przesyłek to InPost - w poniedziałki odbiera przesyłki nawet o 10:30 - łatwo się domyślić ile ich mogę spakować do tej godziny po weekendzie. W pozostałe dni - praktycznie do 11:30 - i  już jest to późna godzina - też nie jest wesoło i nic nie mogę z tym zrobić.

Z tego wynika, że Ty musisz wyprodukować przez noc towar, a ja muszę zacząć robotę chyba o 2-giej w nocy i wzywać pracownika do roboty na 4:00. Troszeczkę mało czasu na sen zostaje... Ale czego to się nie robi dla klienta i statystyk Allegro..

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów