anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zamknięcie konta

Wenekor
#7 Wielbiciel#

Robiliśmy przeniesienie firmy na innego właściciela - mam problem ze zmianą danych w allegro - trwająca już 2 tyg. weryfikacja mimo przedłożenia wszystkich wymaganych dokumentów. 

Chciałbym zamknąć to konto, już otworzyłem nowe na swoje dane i wszystko ok.

W jaki sposób to zrobić? dodam tylko tyle, że mam tam środki do wypłaty (PayU).

Jak to wypłacić przed zamknięciem? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz tam środki i masz problemy to przy rozwiązaniu umowy na tamto konto Allegro musi się z tobą rozliczyć, zamykanie trwa do 60dni.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wenekor Cześć. Żeby wypłacić środki, dane na koncie Allegro i koncie bankowym muszą się zgadzać. Żeby zmienić dane przedsiębiorstwa na koncie firmowym, potrzebny będzie dokument świadczący o zbyciu firmy.

Napisz do nas przez ten formularz z konta, którego dotyczy sprawa: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab&subjectId=2aad59dd-2... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Wenekor
#7 Wielbiciel#

dane na koncie się zgadzają - ale trwa ciągła weryfikacja. Mam dokumenty notarialne i skarbowe które przedłożyłem do allegro, ale na infolinii co chwilę mnie odsyłają do innego działu, mam dostać odpowiedź na maila i nic nie ma od 2 tyg. Przez ten formularz było wszystko wysłane.

Proszę o pomoc - allegro to nasz główny kanał sprzedażowy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wenekor W takim razie napiszę do operatora. Dowiem się, co się dzieje i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Wenekor
#7 Wielbiciel#

OK - proszę o interwencję.

Rozumiem, że nawet przy zamknięciu konta nie będę mógł wypłacić pieniędzy - gdy nie przejdzie ta weryfikacja?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wenekor W celu dokończenia weryfikacji konta potrzebujemy, żebyś załączył akt notarialny (bo jesteś zarządcą sukcesyjnym): https://allegro.pl/rejestracja/konto-firmowe/przeslij-dokumenty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Wenekor
#7 Wielbiciel#

Nie mogę nic załączyć

wyświetla mi się:

Weryfikujemy dane Twojej firmy

 

Proces weryfikacji może zająć kilka dni. O decyzji poinformujemy Cię e-mailem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wenekor Spróbuj wyczyścić dane przeglądarki, zaloguj się na konto ponownie i daj znać, czy pojawiła się możliwość dodania dokumentów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów