anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaniżona ocena od kupującego.

93737265
#8 Zapaleniec#

Witam.

Czy naprawdę allegro nie może usunąć pozytywnej oceny od kupującego?
Kupujący odjął mi 2 gwiazdki tylko dlatego, że nie wystawiłem mu faktury o czym napisał też w komentarzu. 
Jestem sprzedawcą prywatnym i nie prowadzę działalności o czym klient został poinformowany i nagle po ponad miesiącu dostaje taką ocenę. Rozumiem gdyby ocena dotyczyła czegoś innego ale tutaj kupujący nawet  w komentarzu wskazał gdzie leży problem. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

To nie jest obiektywna ocena ponieważ kupujący powinien wiedzieć że prywatny nie wystawia FV ale nie narusza regulaminu a więc Allegro nie usunie.

oznacz moderatorów

93737265
#8 Zapaleniec#

No cóż klient chyba mocno się wykurzył, że nie dostał faktury na   14zł za żaróweczkę. Ciekawi mnie jakim trzeba być człowiekiem aby tak utrudniać życie innym. 

oznacz moderatorów

cFiat
#11 Animator#

Nic nie zrobisz i tyle, ludzie są kretynami do mnie dzwoni gość i narzuca mi "swoje" warunki reklamacji do tego próbuje mi udowodnić że jest super nieomylnym a ja mu w 10 sekund udowadniam kulturalnie ze jest ale skończonym kre... Efekt negatyw i nic z tym nie zrobisz rano wstanie lewą noga to ty negatywa dostaniesz. Allegro jeszcze do takich praktyk dokłada swoją cegiełkę traktując kupujących jak święte krowy.

oznacz moderatorów

93737265
#8 Zapaleniec#

Dokładnie najbardziej to mnie dziwi zachowanie allegro. Mam czarno na białym  w czym tkwi problem  i nie jest to moją winą ale   to sprzedający ma być zadowolony nawet kosztem złej opinii sprzedającego. 

oznacz moderatorów