anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapisz się na webinar o zmianach w Panelu Jakość mojej sprzedaży oraz o oznaczeniu Super Sprzedawca!

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Informowaliśmy Was już, o zmianach w panelu Jakość mojej sprzedaży które wprowadzimy w pierwszej połowie lutego. Wybrane miary usuniemy, w pozostałych zmienimy definicje lub sposób liczenia punktów.
Tutaj przeczytacie o tym więcej.

Już dzisiaj możecie zapisać się na webinar dotyczący Panelu Jakość mojej sprzedaży oraz oznaczenia Super Sprzedawca i zadać pytania Ekspertom, którzy zajmują się tym obszarem, aby przygotować się na nadchodzące zmiany.

Webinar odbędzie się we wtorek 30 stycznia 2024 roku o 13:30, zapisując się na webinar możecie zostawić pytania dla Ekspertów, Andrzeja Stefaniaka i Agnieszki Lewczyk.
Zapiszcie się TUTAJ!

Wszystkie pytania i odpowiedzi z webinaru będą dla Was dostępne na naszym forum, w części Spotkania z Ekspertami

Zachęcam do udziału w webinarze i zadawania pytań Ekspertom! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

KiddusEurope
#1 Nowicjusz#

Hello!
A version of this webinar will be held in English at some point? If not, is there an official Allegro page where access all the updates in English language?

 

Thank you

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KiddusEurope Hello 🙂 This webinar is in Polish. All training and webinars in English can be found at: https://allegro.pl/akademia/en 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów