anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapytanie o rynek Węgierski

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie nowego rynku sprzedażowego na Węgry . czy jak mam wprowadzoną sprzedaż na Słowację oraz Czechy rynek Węgierski dodaje się z automatu czy mam coś zmienić w ustawieniach ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@lublin-bmw na ten moment możesz uzupełnić swoje cenniki o metody dostawy do Węgier. 

Jeśli 19 sierpnia będziesz udostępniać w swoich cennikach metodę Allegro Kurier DPD z wysyłką do Czech i Słowacji, automatycznie dodamy do tych cenników również wysyłkę do Węgier – w ramach metody Allegro Kurier DPD.

Od 19 sierpnia klienci z allegro.pl będą mogli robić zakupy w Twoich ofertach z tą metodą z wysyłką z Polski do Czech, Słowacji i Węgier. Jednak Twoje oferty udostępnimy na węgierskim rynku dopiero w momencie startu nowej domeny.

Więcej informacji znajdziesz w tym artykule. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#

Rozumiem że skoro dzisiaj jest już 20 sierpnia to mamy automatycznie tą wysyłkę do Węgier ? ponieważ w swoich cennikach mamy Czechy i Słowację 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@lublin-bmw jeśli udostępniasz w swojej ofercie wysyłkę DPD do Czech i Słowacji, to automatycznie powinna Ci się pojawić wysyłka do Węgier. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lublin-bmw
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry wszystkie te wymogi są spełnione natomiast przy wystawianiu aukcji nadal nie widzę rynku Węgierskiego czy jest możliwość to jakoś nam sprawdzić przez Państwa ? 

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@lublin-bmw z tego co widzę, w części Twoich ofert dostępna jest wysyłka na Węgry. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów