anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zawieszone konto

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

Miałem blokadę konta odblokowali mi konto do sprzedaży założyłem już nowe i z automatu zablokowali mi konto piszą mi ,że nie blokują konta ,a w rzeczywistości i w realności nakładają na konto blokadę twierdząc ,że nie blokują to pewnie jakieś dzieci siedzą i blokują konta na Allegro dla zabawy ! 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

ZibiK30
#18 Luminarz#

@FOOD-WATER-ZOO Tak z ciekawości, to jakie pkt regulaminu były łamane przez które zostały nałożone blokady? Bo to intrygujące, ze tak wielka firma i macie jeszcze tyle innych sklepów, a łamane były jakieś regulaminy? 🤔

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@FOOD-WATER-ZOO no i sprawa się wyjaśniła. Albo źle podchodziłeś do problemu żeby go rozwiązać, albo nowe konta były metodą na doraźne rozwiązanie tych blokad. A skutek zawsze taki sam 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

tylko ,że konto które odblokowali została wypowiedziana umowa po czym allegro zablokowało konto 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

skoro nie łamiesz zasad to po co kilkadziesiąt kont?

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

Mam kilka firmą pod sobą jak nie ma racjonalnej sprzedaży na Allegro to po co trzymać coś co nie daje przychodu tylko zajmuje czas by siedzieć i czekać na wyjaśnienia jak trwa to już od 17 stycznia i już to trwa miesiąc i dalej to samo i jestem tutaj jak mam czas wolny bo mam inne Swoje sklepy gdzie nikt nie blokuje nam żadnej sprzedaży 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

no to odejdź z allegro skoro nie pasuje a nie tworzysz nowe konta i nowe tematy odnośnie tego samego https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/dlaczego-moje-konto-jest-zablokowane/m-p/1...

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

nic nie robicie tylko zbędne gadanie ,pisanie o niczym do d..y jest te gadu gadu  wcale nie pomocne strata czasu 

oznacz moderatorów

gierland
#12 Orędownik#

Allegro nie jest obowiązkowe dla każdego kto prowadzi działalność gospodarczą. Nie podobają Ci się zasady tu panujące itp. nie musisz tu sprzedawać. Poszukaj innego rynku zbytu swoich produktów... powodzenia.

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

sam łamiesz przepisy allegro jak widzę i Ciebie nie blokują 

oznacz moderatorów