anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zbędny parametr w Jakości Sprzedaży

zak_pr
#10 Popularyzator#

"Średni czas odpowiedzi na wiadomości klientów"Po co jest taki parametr ? Przecież przy ustawionej opcji autoresponder przez większości sprzedających jest to bez sensu.

Może powinno się to nazywać "zdolny do ustawienia autoresponder`a" i mieć dwa stany "tak" lub "nie"

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zak_pr dziękuję za podzielenie się opinią! Sprzedający powinni odpowiadać na wiadomości od kupujących w ciągu 24h w dni robocze, nie wiem skąd masz informacje o "ustawionej opcji autoresponder przez większości sprzedających", ponieważ według naszych danych taka miara jest potrzebna w Jakości sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika autor wątku ma rację ,, Średni czas odpowiedzi w Dyskusjach:0m ,,... hura !! ....Średni czas odpowiedzi na wiadomości klientów:5m,,, .....hura....hura !!!

oznacz moderatorów

zak_pr
#10 Popularyzator#

Niektórzy wzorują się na najlepszych - przykładowo Oficjalny Sklep Allegro  odpowiada bez zwłoki to sobie nabija statystykę. Pytanie zadane ponad godzinę temu. Zero odpowiedzi ale dla statystyki jest super bo poszła  odpowiedz z automatu w ciągu sekundy.

Witamy w Sklepie Allegro!
Dziękujemy, że do nas napisałeś. Ta wiadomość jest automatyczna, dlatego na nią nie odpowiadaj. Daj nam chwilę, zajmiemy się Twoją sprawą i odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Pozdrawiamy,
Zespół Sklepu Allegro...

Może tak skromnie podsumuje ze szkolnej gry w statki - trafiony, zatopiony.

oznacz moderatorów