anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestawienie pobrań allegro kurier DPD pobranie

play_house
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

W jaki sposób rozliczyć na koniec miesiąca pobrania z DPD ?  Wysyłamy bez umowy, korzystając z narzędzia wysylam.allegro.pl. Nie można nigdzie wygenerować zestawienia. Wiem że można sprawdzić klikając w pojedyncze wysyłki. Natomiast na koniec miesiąca po wygenerowania np 600 pobrań, nie będę siedział 2 dni i sprawdzał każdego listu pojedynczo, sprawdzał daty i godziny wykonania przelewu, sumował ich wysokości i porównywał z przelewem jaki dostałem od allegro.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

A generując zestawienie z historii operacji ustawiając filtr Typ operacji : Przesyłka DPD

oznacz moderatorów

play_house
#8 Zapaleniec#

 tam są tylko opłaty za przesyłkę, nie ma pobrań.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@play_house  a w zakładce Zamówienia filtrując metodę dostawy: "Kurier DPD pobranie" oraz status płatności: "płatność przy odbiorze".  Daj proszę znać czy to rozwiązuje Twój problem?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

play_house
#8 Zapaleniec#

Właśnie nie, nadal nie wiem za które zamówienia mam już od Was przelew. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@play_house czy w takim razie masz na myśli to, że chciałbyś sprawdzić za które przesyłki otrzymałeś rabat w ramach Programu Szybkich Wysyłek? I porównać to sobie z wszystkimi wysyłkami? Tutaj znajdziesz statystyki swoich wysyłek w Programie Szybkich Wysyłek, a rabat jest przyznawany najpóźniej następnego dnia kalendarzowego po tym, jak otrzymamy informację o spełnieniu warunków.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

play_house
#8 Zapaleniec#

Chciałbym zestawienie pobrań, chciałbym na koniec miesiąca rozliczyć pobrania. Dostaje np od Was przelew na 2719zł, skąd mam wiedzieć za które zamówienia jest to przelew ?

oznacz moderatorów

play_house
#8 Zapaleniec#

Dostałem zestawienie na @ po rozmowie z infolinią VIP, problem w tym że potrzebuje tego na koniec każdego miesiąca. Macie w planach udostępnienie takiego rozwiązania dla wszystkich, jak sprzedawcy mają to rozliczać ? Wierzyć Wam na "słowo", że każde pobranie spłynie ? trochę bez sensu. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@play_house Nie, nie mamy w planach wdrożenia takiego rozwiązania dla wszystkich Sprzedających, ale jeśli w swojej działalności potrzebujesz takiego rozliczenia, możesz śmiało pisać do nas przez formularz kontaktowy, a nasi pracownicy prześlą Ci takie zestawienie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

techniki_lak
#7 Wielbiciel#

Czy jest możliwość otrzymania takiego zestawienia także dla inpostu?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@techniki_lak Cześć. 🙂 Napisz do nas przez ten formularz i daj koniecznie znać, z jakiego okresu chciałbyś sprawdzić zestawienie pobrań. To czy na wygenerowanym zestawieniu będzie InPost zależy od tego, jak się rozliczasz za te paczki. Jeśli rozliczasz się bezpośrednio z InPost i za te przesyłki otrzymuje przelewy od InPost - na zestawieniu nie będzie tych pozycji i w tym celu musisz kontaktować się z Przewoźnikiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów