anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestawy na Allegro, propozycje tworzenia zestawów.

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Po wprowadzeniu prowizji od przesyłek admini często sugerują robienie zestawów.

Takie narzędzie istnieje, ale jest nieprzydatne lub mało przydatne np. w kategorii obuwie, akcesoria , dodatki

Zakładam ten wątek i czekam na propozycje. Wypowiadajcie się w temacie jak powinno wyglądać narzędzie do tworzenia zestawów.

W/g mnie, najlepszym rozwiązaniem było by pozwolenie kupującemu na tworzenie zestawów samodzielnie. Sprzedający ustalał  tylko % udzielanego rabatu w zależności od kategorii i kwoty zakupu. Np. buty przy zakupie powyżej 200 zł 1% rabatu, sznurowadła przy zakupie za 20 zł 1% a 40 zł  2% i.t.d.. Przy próbie płatności klient dostaje informację " dokup jeszcze coś za X zł a otrzymasz rabat w kwocie X.

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Dopisujcie swoje propozycje. Może allegro skorzysta z naszych pomysłów

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

Bardzo byłoby przydatne zmniejszenie tego % rabatu przy ilościowych zestawach. Chętnie bym korzystała z rabatu do 10% przy kupnie kilku sztuk przedmiotów z moich aukcji. Ale ten próg min 15% jest dla mnie za wysoki.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Gasmin_pl  Te rabaty ilościowe nie są aż takie złe, dzielisz je na ilość sztuk i zawsze wychodzi 10% rabatu na każdą sztukę powyżej dwóch. Działa to bardzo fajnie przy wysokomarżowym towarze, bo chętnie klienci kupują takie zestawy (dopóki nie wejdzie konkurencja z niższą ceną oczywiście)

2szt przy 15% = 7,5% rabatu na sztukę

3szt przy 30% = 10% rabatu na sztukę, itd.

 

Co do zestawów, to fajnie jakby stworzyli narzędzie z własnymi regułami, bez konieczności ręcznego wprowadzania zestawów. Nawet darmowe sklepy internetowe to mają, czemu allegro tego nie ma?

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Do admina. Proszę stworzyć zestaw np. w kategorii obuwie , dodatki.

150 modeli butów X 6 rozmiarów,  dodatki np. sznurowadła 30 wzorów , 6 długości, 30 kolorów, Przecież to syzyfowa praca. Proponujecie robienie zestawów, ale tworząc narzędzie nikt nie myślał o ofertach wielowariantowych. Łatwo zrobić zestaw z komputera + myszka+ torba . Wzywam admina i zapraszam do dyskusji. 

oznacz moderatorów