anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zleciłem wypłatę przelewy24 na stare konto nie używane gdzie nie mam dostępu.

siora_2007
#7 Wielbiciel#

Zleciłem wypłatę przelewy24 na stare konto nie używane gdzie nie mam dostępu. Zanim się zorientowałem miałem już 0 . A teraz zmieniłem i czekam na potwierdzenie banku. Co dalej.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@siora_2007 jak konto zamknięte to kasa wróci i się zablokuje na allegro finanse, po zmianie konta trzeba napisać do allegro o zdjęcie blokady 🙂

A jeśli to konto Twoje a zapomniane to trzeba będzie se przypomnieć dane 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

siora_2007
#7 Wielbiciel#

Konto było i jest firmowe. Tylko że wpłacić mogę. W drugą stronę już nie działa.  Nastąpiły zmiany osobowe. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@siora_2007 to jak konto istnieje to kasa tam wpłynie, nic z tym nie zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@siora_2007 Czekać, kasa wróci w tym czasie na nowo zweryfikować konto, All zakłada blokadę po takiej zmianie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@siora_2007 Pieniądze po kilku dniach wrócą do Twojej zakładki Allegro Finanse. W tym czasie zmień numer konta, abyś mógł je wypłacić ponownie. Napisz też do Allegro prośbę o zdjęcie blokady wypłat, która jest nakładana po wypłacie na zamknięty rachunek bankowy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf&subjectId=86e88a9d-e...

oznacz moderatorów

siora_2007
#7 Wielbiciel#

Zmieniłem zaraz jak się zorientowałem. Obecne jest w trakcie weryfikacji. Mam nadzieję że allegro finanse zdąży zablokować przelew. 

oznacz moderatorów